- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Huihuinga PCN / Takenga
Manufacturing Change 23/Feb/2021.pdfS20440 Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Microchip Technology - S20440, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Microchip Technology - S20440
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Microchip Technology |
| Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te | 1.2 V @ 30 A |
| Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) | 400 V |
| Hangarau | Standard |
| Pūrere Pūrere Whakarato | DO-4 (DO-203AA) |
| Tere | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) |
| Raupapa | S204 |
| Paa / Case | DO-203AA, DO-4, Stud |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Pūhera | Bulk |
| Te Mahinga Mahi - Ngaru | -65°C ~ 200°C |
| Momo Tae | Stud Mount |
| I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr | 10 µA @ 400 V |
| I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) | 12A |
| Capacitance @ Vr, F | - |
| Tau hua hua | S20440 |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS kore he ture |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Microchip Technology S20440.
| Huanga hua | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | S20460 | S20410 | S204120 | S20450 |
| Kaihanga | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology |
| Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) | - | - | - | - |
| Tere | - | - | - | - |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Hangarau | - | - | - | - |
| Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Te Mahinga Mahi - Ngaru | - | - | - | - |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr | - | - | - | - |
| Capacitance @ Vr, F | - | - | - | - |
| I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) | - | - | - | - |
Tangohia a S20440 PDF Datasheets me Microchip Technology tuhinga mo S20440 - Microchip Technology.
S20470Microchip TechnologySTD RECTIFIER
S20410Microchip TechnologyDIODE GEN PURP 100V 12A DO203AA
S204120Microchip TechnologyRECTIFIER
S2042BSTMicroelectronics
S20450Microchip TechnologySTD RECTIFIER
S20430Microchip TechnologySTD RECTIFIER
S20460Microchip TechnologyRECTIFIER
S2050Microchip TechnologySTD RECTIFIER
S204100Microchip TechnologyRECTIFIER
S20420Microchip TechnologyDIODE GEN PURP 200V 12A DO203AA
S20480Microchip TechnologyRECTIFIER
S2046BAMCC
S2044B-10AMCC
S2043B-10AMCC
S2046PK-1SONYKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |














Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.