- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Huihuinga PCN / Takenga
Manufacturing Change 23/Feb/2021.pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $52.73 | $52.73 |
| 200+ | $21.04 | $4,208.00 |
| 500+ | $20.34 | $10,170.00 |
| 1000+ | $19.99 | $19,990.00 |
S204120 Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Microchip Technology - S204120, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Microchip Technology - S204120
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Microchip Technology |
| Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te | 1.2 V @ 30 A |
| Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) | 1200 V |
| Hangarau | Standard |
| Pūrere Pūrere Whakarato | DO-4 (DO-203AA) |
| Tere | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) |
| Raupapa | S204 |
| Paa / Case | DO-203AA, DO-4, Stud |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Pūhera | Bulk |
| Te Mahinga Mahi - Ngaru | -65°C ~ 200°C |
| Momo Tae | Stud Mount |
| I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr | 10 µA @ 1200 V |
| I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) | 12A |
| Capacitance @ Vr, F | - |
| Tau hua hua | S204120 |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS kore he ture |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Microchip Technology S204120.
| Huanga hua | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | S204100 | S20410 | S20420 | S20460 |
| Kaihanga | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology |
| Tere | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Hangarau | - | - | - | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) | - | - | - | - |
| I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr | - | - | - | - |
| Capacitance @ Vr, F | - | - | - | - |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Te Mahinga Mahi - Ngaru | - | - | - | - |
| Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te | - | - | - | - |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
Tangohia a S204120 PDF Datasheets me Microchip Technology tuhinga mo S204120 - Microchip Technology.
S2040Microchip TechnologyDIODE GEN PURP 400V 16A DO203AA
S20405Microchip TechnologySTD RECTIFIER
S20420Microchip TechnologyDIODE GEN PURP 200V 12A DO203AA
S20410Microchip TechnologyDIODE GEN PURP 100V 12A DO203AA
S20460Microchip TechnologyRECTIFIER
S20450Microchip TechnologySTD RECTIFIER
S2042BSTMicroelectronics
S20430Microchip TechnologySTD RECTIFIER
S204100Microchip TechnologyRECTIFIER
S20440Microchip TechnologyRECTIFIER
S2046BAMCC
S2040NTECR
S2043B-10AMCC
S2044B-10AMCC
S203ZLXIMADENIGBT ModuleKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |














Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.