- Bran***Lewis
- 2026/05/11
S2040R Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Littelfuse Inc. - S2040R, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Littelfuse Inc. - S2040R
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Littelfuse |
| Ngaohihi - I te Whenua (Vtm) (Max) | 1.8 V |
| Momotuhi - Tae Atu | 200 V |
| Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) | 1.5 V |
| Pūrere Pūrere Whakarato | TO-220 Non-Isolated Tab |
| Raupapa | - |
| Momo SCR | Standard Recovery |
| Paa / Case | TO-220-3 |
| Pūhera | Bulk |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Mahi | -40°C ~ 125°C |
| Momo Tae | Through Hole |
| I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) | 40 A |
| I teie nei - I te State (He (AV)) (Max) | 25 A |
| I teie nei - Tae Atu (Tae) | 10 µA |
| I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) | 430A, 520A |
| I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) | 60 mA |
| I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) | 40 mA |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.30.0080 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Littelfuse Inc. S2040R.
| Huanga hua | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | S2040R | S2040NRP | S2040NTP | S20420 |
| Kaihanga | Littelfuse Inc. | Littelfuse Inc. | Littelfuse Inc. | Microchip Technology |
| Pūhera | Bulk | Tape & Reel (TR) | Tube | Bulk |
| Paa / Case | TO-220-3 | TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB | TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB | DO-203AA, DO-4, Stud |
| I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) | 430A, 520A | 430A, 520A | 430A, 520A | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | TO-220 Non-Isolated Tab | TO-263 (D2Pak) | TO-263 (D2Pak) | DO-203AA (DO-4) |
| I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) | 60 mA | 60 mA | 60 mA | - |
| Tae Mahi | -40°C ~ 125°C | -40°C ~ 125°C | -40°C ~ 125°C | - |
| Momo Tae | Through Hole | Surface Mount | Surface Mount | Stud Mount |
| Momotuhi - Tae Atu | 200 V | 200 V | 200 V | - |
| I teie nei - Tae Atu (Tae) | 10 µA | 10 µA | 10 µA | - |
| Momo SCR | Standard Recovery | Standard Recovery | Standard Recovery | - |
| I teie nei - I te State (He (AV)) (Max) | 25 A | 25 A | 25 A | - |
| Raupapa | - | - | - | S204 |
| Ngaohihi - I te Whenua (Vtm) (Max) | 1.8 V | 1.8 V | 1.8 V | - |
| I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) | 40 mA | 40 mA | 40 mA | - |
| I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) | 40 A | 40 A | 40 A | - |
| Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) | 1.5 V | 1.5 V | 1.5 V | - |
Tangohia a S2040R PDF Datasheets me Littelfuse Inc. tuhinga mo S2040R - Littelfuse Inc..
S20420Microchip TechnologyDIODE GEN PURP 200V 12A DO203AA
S204100Microchip TechnologyRECTIFIER
S20405Microchip TechnologySTD RECTIFIER
S2042BSTMicroelectronics
S2040Microchip TechnologyDIODE GEN PURP 400V 16A DO203AA
S20440Microchip TechnologyRECTIFIER
S20430Microchip TechnologySTD RECTIFIER
S204120Microchip TechnologyRECTIFIER
S20410Microchip TechnologyDIODE GEN PURP 100V 12A DO203AA
S2043B-10AMCC
S203ZLXIMADENIGBT Module
S2040NTECR
S2044B-10AMCC
S203ZCXIMADENIGBT ModuleKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.