- Bran***Lewis
- 2026/05/11
S2040NTP Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Littelfuse Inc. - S2040NTP, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Littelfuse Inc. - S2040NTP
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Littelfuse |
| Ngaohihi - I te Whenua (Vtm) (Max) | 1.8 V |
| Momotuhi - Tae Atu | 200 V |
| Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) | 1.5 V |
| Pūrere Pūrere Whakarato | TO-263 (D2Pak) |
| Raupapa | - |
| Momo SCR | Standard Recovery |
| Paa / Case | TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB |
| Pūhera | Tube |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Mahi | -40°C ~ 125°C |
| Momo Tae | Surface Mount |
| I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) | 40 A |
| I teie nei - I te State (He (AV)) (Max) | 25 A |
| I teie nei - Tae Atu (Tae) | 10 µA |
| I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) | 430A, 520A |
| I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) | 60 mA |
| I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) | 40 mA |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.30.0080 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Littelfuse Inc. S2040NTP.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | S2040NTP | S2040NRP | S2040R | S203M75Z5UN63J0R |
| Kaihanga | Littelfuse Inc. | Littelfuse Inc. | Littelfuse Inc. | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) | 60 mA | 60 mA | 60 mA | - |
| I teie nei - I te State (He (AV)) (Max) | 25 A | 25 A | 25 A | - |
| Momo SCR | Standard Recovery | Standard Recovery | Standard Recovery | - |
| I teie nei - Tae Atu (Tae) | 10 µA | 10 µA | 10 µA | - |
| Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) | 1.5 V | 1.5 V | 1.5 V | - |
| I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) | 40 A | 40 A | 40 A | - |
| I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) | 40 mA | 40 mA | 40 mA | - |
| Ngaohihi - I te Whenua (Vtm) (Max) | 1.8 V | 1.8 V | 1.8 V | - |
| Raupapa | - | - | - | S |
| Momotuhi - Tae Atu | 200 V | 200 V | 200 V | - |
| Paa / Case | TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB | TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB | TO-220-3 | Radial, Disc |
| Pūrere Pūrere Whakarato | TO-263 (D2Pak) | TO-263 (D2Pak) | TO-220 Non-Isolated Tab | - |
| I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) | 430A, 520A | 430A, 520A | 430A, 520A | - |
| Pūhera | Tube | Tape & Reel (TR) | Bulk | Bulk |
| Momo Tae | Surface Mount | Surface Mount | Through Hole | Through Hole |
| Tae Mahi | -40°C ~ 125°C | -40°C ~ 125°C | -40°C ~ 125°C | -30°C ~ 125°C |
Tangohia a S2040NTP PDF Datasheets me Littelfuse Inc. tuhinga mo S2040NTP - Littelfuse Inc..
S20420Microchip TechnologyDIODE GEN PURP 200V 12A DO203AA
S2040Microchip TechnologyDIODE GEN PURP 400V 16A DO203AA
S20405Microchip TechnologySTD RECTIFIER
S204100Microchip TechnologyRECTIFIER
S20440Microchip TechnologyRECTIFIER
S20410Microchip TechnologyDIODE GEN PURP 100V 12A DO203AA
S204120Microchip TechnologyRECTIFIER
S20430Microchip TechnologySTD RECTIFIER
S2042BSTMicroelectronics
S203ZLXIMADENIGBT Module
S2040NTECR
S203ZCXIMADENIGBT Module
S2043B-10AMCCKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.