- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Pahi PCN
2.73KHz.pdfRaraunga
Cylindrical Battery Holders.pdfPCN ObsenSencence / Eol
Cylindrical Battery Holders.pdfHuihuinga PCN / Takenga
2.73KHz.pdfMC34700EPR2 Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau NXP USA Inc. - MC34700EPR2, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki NXP USA Inc. - MC34700EPR2
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | NXP Semiconductors |
| w / Kaitirotiro | No |
| w / Sequencer | No |
| w / LED Driver | No |
| Ngaohiko / Taonga - Whakaaturanga 3 | 0.7V ~ 3.6V, 1.25A |
| Ngaohiko / Taonga - Whakaaturanga 2 | 0.7V ~ 3.6V, 1.25A |
| Ngaohihi / Taonga - Whakaaturanga 1 | 2V ~ 5.25V, 1.5A |
| Tuhinga o mua | 9V ~ 18V |
| Topology | Step-Down (Buck) Synchronous (3), Linear (LDO) (1) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Pūrere Pūrere Whakarato | 32-QFN-EP (5x5) |
| Raupapa | - |
| Paa / Case | 32-VFQFN Exposed Pad |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C |
| Tau o nga Hua | 4 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Rautanga - Whakawhiti | 800kHz |
| Tau hua hua | MC347 |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki NXP USA Inc. MC34700EPR2.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | MC34700EPR2 | MC34700EP | MC34676BEPR2 | MC34675AEPR2 |
| Kaihanga | NXP USA Inc. | NXP USA Inc. | Freescale Semiconductor | NXP USA Inc. |
| Paa / Case | 32-VFQFN Exposed Pad | 32-VFQFN Exposed Pad | 12-UFDFN Exposed Pad | 8-UFDFN Exposed Pad |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) | Tray | Bulk | Tape & Reel (TR) |
| Ngaohihi / Taonga - Whakaaturanga 1 | 2V ~ 5.25V, 1.5A | 2V ~ 5.25V, 1.5A | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 32-QFN-EP (5x5) | 32-QFN-EP (5x5) | DFN2514-12 | 8-UDFN (3x2) |
| Tau hua hua | MC347 | MC347 | MC34676 | MC34675 |
| Ngaohiko / Taonga - Whakaaturanga 3 | 0.7V ~ 3.6V, 1.25A | 0.7V ~ 3.6V, 1.25A | - | - |
| w / LED Driver | No | No | - | - |
| Topology | Step-Down (Buck) Synchronous (3), Linear (LDO) (1) | Step-Down (Buck) Synchronous (3), Linear (LDO) (1) | - | - |
| Ngaohiko / Taonga - Whakaaturanga 2 | 0.7V ~ 3.6V, 1.25A | 0.7V ~ 3.6V, 1.25A | - | - |
| Rautanga - Whakawhiti | 800kHz | 800kHz | - | - |
| Tau o nga Hua | 4 | 4 | - | - |
| w / Sequencer | No | No | - | - |
| Momo Tae | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Tuhinga o mua | 9V ~ 18V | 9V ~ 18V | - | - |
| w / Kaitirotiro | No | No | - | - |
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C (TA) | -40°C ~ 85°C (TA) |
Tangohia a MC34700EPR2 PDF Datasheets me NXP USA Inc. tuhinga mo MC34700EPR2 - NXP USA Inc..
MC3467PMOTOROLAKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.