- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Raraunga
MC34703.pdfPahi PCN
All Dev Label Update 15/Dec/2020.pdfMC34703PNB Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau NXP USA Inc. - MC34703PNB, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki NXP USA Inc. - MC34703PNB
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | NXP Semiconductors |
| Tuhinga o mua | 2.8V ~ 13.5V |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 33-PQFN (10x10) |
| Raupapa | - |
| Paa / Case | 33-PowerQFN |
| Pūhera | Tube |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C |
| Momo Tae | Surface Mount |
| I teie nei - Te tuku | 60mA |
| Tau hua hua | MC34703 |
| Nga tono | Power Supplies |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS kore he ture |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.31.0001 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki NXP USA Inc. MC34703PNB.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | MC34704BEP | MC34704AEPR2 | MC34704AEP | MC34704AEPR2 |
| Kaihanga | NXP USA Inc. | NXP USA Inc. | Freescale Semiconductor | Freescale Semiconductor |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Tuhinga o mua | - | - | - | - |
| I teie nei - Te tuku | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Nga tono | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Tangohia a MC34703PNB PDF Datasheets me NXP USA Inc. tuhinga mo MC34703PNB - NXP USA Inc..
MC3467PMOTOROLAKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.