- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Pahi PCN
All Dev Label Update 15/Dec/2020.pdfPCN ObsenSencence / Eol
EOL 06/Sep/2016.pdfRaraunga
MC34675.pdfHTML Datasheet
MC34675.pdfMC34675AEPR2 Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau NXP USA Inc. - MC34675AEPR2, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki NXP USA Inc. - MC34675AEPR2
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | NXP Semiconductors |
| Ngaohihi - Whakaaetanga (Max) | 6.6V |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 8-UDFN (3x2) |
| Raupapa | - |
| Ngā Āhuatanga Tautuhinga | - |
| Paa / Case | 8-UFDFN Exposed Pad |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Tau o nga Pūtau | 1 |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo Tae | Surface Mount |
| Atanga | USB |
| Tiaki Whakamutunga | Over Voltage |
| I teie nei - Mahinga | Constant - Programmable |
| Tae Ngaru - Max | 1A |
| Pūhiko Battery Pack | 4.2V |
| Pūtaiao Battery | Lithium Ion |
| Tau hua hua | MC34675 |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki NXP USA Inc. MC34675AEPR2.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | MC34675AEPR2 | MC34674AEPR2 | MC34673AEPR2 | MC34674AEPR2 |
| Kaihanga | Freescale Semiconductor | NXP USA Inc. | NXP USA Inc. | Freescale Semiconductor |
| Atanga | - | - | - | - |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Tiaki Whakamutunga | - | - | - | - |
| Pūhiko Battery Pack | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| I teie nei - Mahinga | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Pūtaiao Battery | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Ngaohihi - Whakaaetanga (Max) | - | - | - | - |
| Tau o nga Pūtau | - | - | - | - |
| Tae Ngaru - Max | - | - | - | - |
| Ngā Āhuatanga Tautuhinga | - | - | - | - |
Tangohia a MC34675AEPR2 PDF Datasheets me NXP USA Inc. tuhinga mo MC34675AEPR2 - NXP USA Inc..
MC3467PMOTOROLAKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.