- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Raraunga
XFATM9B Drawing.pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $5.328 | $5.33 |
| 200+ | $2.126 | $425.20 |
| 500+ | $2.055 | $1,027.50 |
| 1000+ | $2.02 | $2,020.00 |
XFATM9B Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau XFMRS - XFATM9B, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki XFMRS - XFATM9B
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | XFMRS |
| Ka hurihia te Ratio - Kura Tuatahi: Te Kura Tuarua | 1CT:1CT |
| Momo Whakawhiti | LAN 10/100 Base-T |
| Rahi / Rahi | 0.510" L x 0.385" W (12.95mm x 9.78mm) |
| Raupapa | - |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Tae Mahi | -40°C ~ 125°C |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Inangarangi | 350µH |
| Teitei - Tae (Max) | 0.245" (6.22mm) |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 2 (1 Year) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.50.8000 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki XFMRS XFATM9B.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | T1090NLT | HX1198NLT | B78416A2232A003 | PE-68678NLT |
| Kaihanga | Pulse Electronics | Pulse Electronics | EPCOS - TDK Electronics | Pulse Electronics |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Teitei - Tae (Max) | - | - | - | - |
| Inangarangi | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Ka hurihia te Ratio - Kura Tuatahi: Te Kura Tuarua | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Momo Whakawhiti | - | - | - | - |
| Rahi / Rahi | - | - | - | - |
Tangohia a XFATM9B PDF Datasheets me XFMRS tuhinga mo XFATM9B - XFMRS.
XFARM2C21VicorIGBT Module
XFATM9B1XFMRS
XFATM9B5XFMRS
XFATM6XFMRS
XFATM9R-CTGY1-4M1XFATM
XFATM9-CVYG1-2MXFMRS
XFATM8Q25XFMRS
XFATM9R-CTGY1-4MXFATMKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.