- Bran***Lewis
- 2026/05/11
PCN ObsenSencence / Eol
Multiple Devices 14/May/2012.pdfRaraunga
T1, Cept, ISDN-PRI Xformers.pdfPE-68678T Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Pulse Electronics - PE-68678T, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Pulse Electronics - PE-68678T
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Pulse Electronics |
| Ka hurihia te Ratio - Kura Tuatahi: Te Kura Tuarua | 1CT:1CT Transmitter, 1CT:2CT Receiver |
| Momo Whakawhiti | - |
| Rahi / Rahi | 0.505" L x 0.280" W (12.83mm x 7.11mm) |
| Raupapa | - |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Mahi | 0°C ~ 70°C |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Inangarangi | - |
| Teitei - Tae (Max) | 0.245" (6.22mm) |
| Et (volt-wa) | - |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS kore he ture |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.31.2000 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Pulse Electronics PE-68678T.
| Huanga hua | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | PE-68678NLT | PE-68678 | PE-68678NL | PE-68675 |
| Kaihanga | Pulse Electronics | Pulse Electronics | Pulse Electronics | Pulse Electronics |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Ka hurihia te Ratio - Kura Tuatahi: Te Kura Tuarua | - | - | - | - |
| Momo Whakawhiti | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Rahi / Rahi | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Inangarangi | - | - | - | - |
| Et (volt-wa) | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Teitei - Tae (Max) | - | - | - | - |
Tangohia a PE-68678T PDF Datasheets me Pulse Electronics tuhinga mo PE-68678T - Pulse Electronics.
PE-68675Pulse ElectronicsIC CHIP
PE-68645Pulse Electronics
PE-68629NLPulse ElectronicsXFRMR T3/DS3/E3/STS-1 1:1 40UH
PE-68810TPulse Electronics
PE-68644Pulse Electronics
PE-68810Pulse Electronics
PE-68822TPulse ElectronicsIC CHIP
PE-68680NLPulse ElectronicsTRANSFORMER SMD
PE-68786Pulse Electronics
PE-68820Pulse Electronics
PE-68825NLTPulse ElectronicsXFRMR 1:1.15CT/1CT:2CT 1.6/1.6MH
PE-68627TPulse ElectronicsCMC 4LN SMD
PE-68630Pulse ElectronicsTRANSFORMER
PE-68819Pulse ElectronicsKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.