- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Nga korero taiao
Pulse Larson REACH.pdfHTML Datasheet
T1, Cept, ISDN-PRI Transformers.pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $1.775 | $1.78 |
| 200+ | $0.708 | $141.60 |
| 600+ | $0.685 | $411.00 |
| 1200+ | $0.673 | $807.60 |
T1090NLT Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Pulse Electronics - T1090NLT, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Pulse Electronics - T1090NLT
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Pulse Electronics |
| Taumaha | - |
| Ka hurihia te Ratio - Kura Tuatahi: Te Kura Tuarua | 1CT:2CT, 1CT:2CT |
| Momo Whakawhiti | T1/E1 (Dual) |
| Rahi / Rahi | 0.505" L x 0.280" W (12.83mm x 7.11mm) |
| Raupapa | - |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Inangarangi | 1.2mH, 1.2mH |
| Teitei - Tae (Max) | 0.245" (6.22mm) |
| Et (volt-wa) | - |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS Compliant |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.31.2000 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Pulse Electronics T1090NLT.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | T1090NLT | T1094NL | T1094NLT | T108S1H9V3GE |
| Kaihanga | Pulse Electronics | Pulse Electronics | Pulse Electronics | C&K |
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -30°C ~ 85°C |
| Inangarangi | 1.2mH, 1.2mH | 1.2mH, 1.2mH | 1.2mH, 1.2mH | - |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) | Tray |
| Raupapa | - | - | - | T |
| Momo Whakawhiti | T1/E1 (Dual) | T1/E1 (Dual) | T1/E1 (Dual) | - |
| Momo Tae | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Through Hole |
| Rahi / Rahi | 0.505" L x 0.280" W (12.83mm x 7.11mm) | 0.505" L x 0.280" W (12.83mm x 7.11mm) | 0.505' L x 0.280' W (12.83mm x 7.11mm) | - |
| Ka hurihia te Ratio - Kura Tuatahi: Te Kura Tuarua | 1CT:2CT, 1CT:2CT | 1CT:1CT, 1CT:2CT | 1CT:1CT, 1CT:2CT | - |
| Teitei - Tae (Max) | 0.245" (6.22mm) | 0.245" (6.22mm) | 0.245' (6.22mm) | - |
| Et (volt-wa) | - | - | - | - |
| Taumaha | - | - | 0.032 oz (0.912 g) | - |
Tangohia a T1090NLT PDF Datasheets me Pulse Electronics tuhinga mo T1090NLT - Pulse Electronics.
T1099NEupec (Infineon)IGBT Module
T1096TPulse Electronics
T1099N04TOFINFIENONIGBT Module
T1099N04TOCINFIENONIGBT Module
T1099N06TOCINFIENONIGBT ModuleKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.