- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Raraunga
MMBTA42.pdfPCN ObsenSencence / Eol
IPD/15/9345 04/Aug/2015.pdfHuihuinga PCN / Takenga
2STRyyy Mould Compound Expansion 02/Aug/2013.pdfPahi PCN
Box Label Chg 28/Jul/2016.pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 50+ | $0.005 | $0.25 |
| 500+ | $0.005 | $2.50 |
| 1500+ | $0.005 | $7.50 |
| 5000+ | $0.005 | $25.00 |
MMBTA42 Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau STMicroelectronics - MMBTA42, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki STMicroelectronics - MMBTA42
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | STMicroelectronics |
| Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) | 300 V |
| Utu Utu (Max) @ Ib, Ic | 200mV @ 2mA, 20mA |
| Momo Pukapuka | NPN |
| Pūrere Pūrere Whakarato | SOT-23 |
| Raupapa | SOT-23 |
| Mana - Max | 350 mW |
| Paa / Case | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Tae Mahi | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Tuhinga - Te whakawhiti | 50MHz |
| DC Ripa o Naianei (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 60 @ 1mA, 10V |
| I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) | 250nA (ICBO) |
| I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) | 100 mA |
| Tau hua hua | MMBT |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki STMicroelectronics MMBTA42.
| Huanga hua | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | MMBTA42-7-F | MMBTA42-AQ | MMBTA42 | MMBTA42 |
| Kaihanga | Diodes Incorporated | Diotec Semiconductor | onsemi | Good-Ark Semiconductor |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) | - | - | - | - |
| I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Utu Utu (Max) @ Ib, Ic | - | - | - | - |
| Mana - Max | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Momo Pukapuka | - | - | - | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| DC Ripa o Naianei (hFE) (Min) @ Ic, Vce | - | - | - | - |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Tuhinga - Te whakawhiti | - | - | - | - |
| I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) | - | - | - | - |
Tangohia a MMBTA42 PDF Datasheets me STMicroelectronics tuhinga mo MMBTA42 - STMicroelectronics.
MMBTA28-TPMicro Commercial CoInterface
MMBTA42,215Nexperia USA Inc.TRANS NPN 300V 0.1A TO236AB
MMBTA28L-TPMicro Commercial CoInterface
MMBTA42 100-200CJ
MMBTA42Good-Ark SemiconductorTRANSISTOR, NPN, 500MA, 300V, SO
MMBTA42-AE3-RUTC
MMBTA42 T/RPANJIT
MMBTA42 1DCJKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.