- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Raraunga
MMBTA28L.pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $0.108 | $0.11 |
| 200+ | $0.043 | $8.60 |
| 500+ | $0.041 | $20.50 |
| 1000+ | $0.041 | $41.00 |
MMBTA28L-TP Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Micro Commercial Co - MMBTA28L-TP, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Micro Commercial Co - MMBTA28L-TP
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Micro Commercial Components (MCC) |
| Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) | 80 V |
| Utu Utu (Max) @ Ib, Ic | 1.5V @ 100µA, 100mA |
| Momo Pukapuka | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | SOT-23-3L |
| Raupapa | - |
| Mana - Max | 200 mW |
| Paa / Case | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Pūhera | Bulk |
| Tae Mahi | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Tuhinga - Te whakawhiti | 125MHz |
| DC Ripa o Naianei (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 10000 @ 10mA, 5V |
| I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) | 100nA (ICBO) |
| I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) | 500 mA |
| Tau hua hua | MMBTA28 |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Micro Commercial Co MMBTA28L-TP.
| Huanga hua | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | MMBTA28-TP | MMBTA28-7-F | MMBTA20LT1 | MMBTA20LT1G |
| Kaihanga | Micro Commercial Co | Diodes Incorporated | onsemi | onsemi |
| Utu Utu (Max) @ Ib, Ic | - | - | - | - |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Mana - Max | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| DC Ripa o Naianei (hFE) (Min) @ Ic, Vce | - | - | - | - |
| Momo Pukapuka | - | - | - | - |
| Tuhinga - Te whakawhiti | - | - | - | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) | - | - | - | - |
Tangohia a MMBTA28L-TP PDF Datasheets me Micro Commercial Co tuhinga mo MMBTA28L-TP - Micro Commercial Co.
MMBTA28-TPMicro Commercial CoInterface
MMBTA42,215Nexperia USA Inc.TRANS NPN 300V 0.1A TO236AB
MMBTA42 T/RPANJIT
MMBTA42 1DCJ
MMBTA42 100-200CJ
MMBTA42Good-Ark SemiconductorTRANSISTOR, NPN, 500MA, 300V, SOKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |














Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.