- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Raraunga
MMBTA42.pdfMMBTA42 Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Good-Ark Semiconductor - MMBTA42, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Good-Ark Semiconductor - MMBTA42
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Good-Ark Semiconductor |
| Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) | 300 V |
| Utu Utu (Max) @ Ib, Ic | 200mV @ 2mA, 20mA |
| Momo Pukapuka | NPN |
| Pūrere Pūrere Whakarato | SOT-23 |
| Raupapa | - |
| Mana - Max | 350 mW |
| Paa / Case | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Tae Mahi | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Tuhinga - Te whakawhiti | 50MHz |
| DC Ripa o Naianei (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 100 @ 10mA, 10V |
| I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) | 250nA (ICBO) |
| I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) | 300 mA |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Good-Ark Semiconductor MMBTA42.
| Huanga hua | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | MMBTA42-7 | MMBTA42 | MMBTA42-7-F | MMBTA42,215 |
| Kaihanga | Diodes Incorporated | STMicroelectronics | Diodes Incorporated | Nexperia USA Inc. |
| Mana - Max | - | - | - | - |
| Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) | - | - | - | - |
| Utu Utu (Max) @ Ib, Ic | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| DC Ripa o Naianei (hFE) (Min) @ Ic, Vce | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) | - | - | - | - |
| Tuhinga - Te whakawhiti | - | - | - | - |
| I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Momo Pukapuka | - | - | - | - |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
Tangohia a MMBTA42 PDF Datasheets me Good-Ark Semiconductor tuhinga mo MMBTA42 - Good-Ark Semiconductor.
MMBTA42,215Nexperia USA Inc.TRANS NPN 300V 0.1A TO236AB
MMBTA28L-TPMicro Commercial CoInterface
MMBTA28-TPMicro Commercial CoInterface
MMBTA42-AE3-RUTC
MMBTA42 T/RPANJIT
MMBTA42 1DCJ
MMBTA42 100-200CJKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |














Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.