- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Raraunga
Cylindrical Battery Holders.pdfPCN ObsenSencence / Eol
Cylindrical Battery Holders.pdfAXK6L12337G Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Panasonic Electric Works - AXK6L12337G, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Panasonic Electric Works - AXK6L12337G
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Panasonic |
| Raupapa | P5KL |
| Pana | 0.020' (0.50mm) |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Tau o nga Rarangi | 2 |
| Tau o nga Tauranga | 12 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Nga Tae Whakamuri | 1.2mm |
| Teitei i runga i te Poari | 0.037' (0.95mm) |
| Ngā āhuatanga | Board Guide |
| Whakaaetia te Poaka Whakaoti | - |
| Whakautu Whakamutunga | Gold |
| Momo Hononga | Header, Center Strip Contacts |
| Tau hua hua | AXK6L12 |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Panasonic Electric Works AXK6L12337G.
| Huanga hua | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | AXK6L24337G | AXK6L12347G | AXK6L20337G | AXK6L10337G |
| Kaihanga | Panasonic Electric Works | Panasonic Electric Works | Panasonic Electric Works | Panasonic Electric Works |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Tau o nga Tauranga | - | - | - | - |
| Pana | - | - | - | - |
| Tau o nga Rarangi | - | - | - | - |
| Momo Hononga | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Whakautu Whakamutunga | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Nga Tae Whakamuri | - | - | - | - |
| Whakaaetia te Poaka Whakaoti | - | - | - | - |
| Teitei i runga i te Poari | - | - | - | - |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Ngā āhuatanga | - | - | - | Simultaneous Sampling |
Tangohia a AXK6L12337G PDF Datasheets me Panasonic Electric Works tuhinga mo AXK6L12337G - Panasonic Electric Works.
AXK6L24347GPanasonic Electric WorksCONN HDR 24POS SMD GOLD
AXK6L10347GPanasonic Electric WorksCONN HDR 10POS SMD GOLD
AXK6FE6046GPanasonic Electric WorksCONN HDR SMD GOLD .5MM
AXK6L20347GPanasonic Electric WorksCONN HDR 20POS SMD GOLD
AXK6L10337GPanasonic Electric WorksCONN HDR 10POS SMD GOLD
AXK6L12347GPanasonic Electric WorksCONN HDR 12POS SMD GOLD
AXK6L30337GPanasonic Electric WorksCONN HDR 30POS SMD GOLD
AXK6L20337GPanasonic Electric WorksCONN HDR 20POS SMD GOLD
AXK6L30347GPanasonic Electric WorksCONN HDR 30POS SMD GOLD
AXK6L34337GPanasonic Electric WorksCONN HDR 34POS SMD GOLD
AXK6L24337GPanasonic Electric WorksCONN HDR 24POS SMD GOLD
AXK6L34345JNAKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |














Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.