- Bran***Lewis
- 2026/05/11
PCN ObsenSencence / Eol
AXKyFy End of Life 18/MAY/2020.pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $5.866 | $5.87 |
| 200+ | $2.341 | $468.20 |
| 500+ | $2.263 | $1,131.50 |
| 1000+ | $2.224 | $2,224.00 |
AXK6F70537YG Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Panasonic Electric Works - AXK6F70537YG, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Panasonic Electric Works - AXK6F70537YG
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Panasonic |
| Raupapa | P5KF |
| Pana | 0.020" (0.50mm) |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Tau o nga Rarangi | 2 |
| Tau o nga Tauranga | 70 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Nga Tae Whakamuri | 2.5mm |
| Teitei i runga i te Poari | 0.069" (1.75mm) |
| Ngā āhuatanga | Board Guide |
| Whakaaetia te Poaka Whakaoti | - |
| Whakautu Whakamutunga | Gold |
| Momo Hononga | Header, Center Strip Contacts |
| Tau hua hua | AXK6F70 |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS Compliant |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Panasonic Electric Works AXK6F70537YG.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | AXK6F60537YG | AXK6F70337YG | AXK6F80537YG | AXK6F70547YG |
| Kaihanga | Panasonic Electric Works | Panasonic Electric Works | Panasonic Electric Works | Panasonic Electric Works |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Whakautu Whakamutunga | - | - | - | - |
| Teitei i runga i te Poari | - | - | - | - |
| Nga Tae Whakamuri | - | - | - | - |
| Ngā āhuatanga | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Pana | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Momo Hononga | - | - | - | - |
| Tau o nga Rarangi | - | - | - | - |
| Whakaaetia te Poaka Whakaoti | - | - | - | - |
| Tau o nga Tauranga | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
Tangohia a AXK6F70537YG PDF Datasheets me Panasonic Electric Works tuhinga mo AXK6F70537YG - Panasonic Electric Works.
AXK6L10347GPanasonic Electric WorksCONN HDR 10POS SMD GOLD
AXK6FE6046GPanasonic Electric WorksCONN HDR SMD GOLD .5MM
AXK6F60347YG-EPanasonic
AXK6F70335YJPanasonic
AXK6L12337GPanasonic Electric WorksCONN HDR 12POS SMD GOLD
AXK6L10337GPanasonic Electric WorksCONN HDR 10POS SMD GOLDKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.