- Jess***Jones
- 2026/04/17
LSYAC6B-1A Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Honeywell Sensing and Productivity Solutions - LSYAC6B-1A, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Honeywell Sensing and Productivity Solutions - LSYAC6B-1A
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Honeywell Sensing and Productivity Solutions |
| Whakaaetanga Ngaohiko - DC | 115 V |
| Whakaaetanga Ngaohiko - AC | 120 V |
| Kāhua Whakamutunga | Plug In |
| Whakawhiti Mahinga | On-Mom |
| Raupapa | HDLS |
| Whakaputa Mana | - |
| Pretravel | 15° |
| Pūhera | Bulk |
| Overtravel | 60° |
| Tae Mahi | -12°C ~ 121°C |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tūnga Mahi | - |
| Te Kaha Mahi | 46gfm |
| Momo Tae | Chassis Mount |
| Te Mahi Momo | - |
| Tiaki Ingoa | - |
| Ngā āhuatanga | Nylon Roller, Front Mounted |
| Te Oranga Rawa | - |
| Mahinga rereke | 7° |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | 10A (AC), 800mA (DC) |
| Takahanga | DPDT (DB/DM) |
| Momo Kaihoko | Side Rotary, Roller |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS Compliant |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.50.9025 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Honeywell Sensing and Productivity Solutions LSYAC6B-1A.
| Huanga hua | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | LSYAC6B-1B | LSYAC6B-2L | LSYAC6B-4N | LSYAC6B |
| Kaihanga | Honeywell Sensing and Productivity Solutions | Honeywell Sensing and Productivity Solutions | Honeywell Sensing and Productivity Solutions | Honeywell Sensing and Productivity Solutions |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Te Mahi Momo | - | - | - | - |
| Tiaki Ingoa | - | - | - | - |
| Ngā āhuatanga | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Momo Kaihoko | - | - | - | - |
| Kāhua Whakamutunga | - | - | - | - |
| Whakaaetanga Ngaohiko - AC | - | - | - | - |
| Takahanga | - | - | - | - |
| Whakaputa Mana | - | - | - | - |
| Overtravel | - | - | - | - |
| Te Kaha Mahi | - | - | - | - |
| Tūnga Mahi | - | - | - | - |
| Whakaaetanga Ngaohiko - DC | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | - | - | - | - |
| Mahinga rereke | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Pretravel | - | - | - | - |
| Te Oranga Rawa | - | - | - | - |
| Whakawhiti Mahinga | - | - | - | - |
LSYBB2BHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION DPDT 10A 120V
LSYAC5KPC-FPHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 120V
LSYAC6BHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION DPDT 10A 120V
LSYAC6B-2LHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION DPDT 10A 120V
LSYAC5KY-FPHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION SPDT 6A 120V
LSYAC5KQ-FPHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION SPDT 7A 120V
LSYBB1AHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 120V
LSYAC7LHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION DPDT 10A 120V
LSYAC4LAA-FPHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION DPDT 10A 120V
LSYAC5AHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 120V
LSYBB3KHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 120V
LSYAC6B-4NHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION DPDT 10A 120V
LSYBB3KP-FPHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 120V
LSYAC4L4Honeywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION DPDT 10A 120V
LSYAC7LR-FPHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION DPDT 7A 120V
LSYAC6B-1BHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION DPDT 10A 120VKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |














Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.