- Jess***Jones
- 2026/04/17
Kei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $553.302 | $553.30 |
LSYAC4LX-FP Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Honeywell Sensing and Productivity Solutions - LSYAC4LX-FP, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Honeywell Sensing and Productivity Solutions - LSYAC4LX-FP
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Honeywell Sensing and Productivity Solutions |
| Whakaaetanga Ngaohiko - DC | 115 V |
| Whakaaetanga Ngaohiko - AC | 120 V |
| Kāhua Whakamutunga | Cable Leads |
| Whakawhiti Mahinga | On-Mom |
| Raupapa | HDLS |
| Whakaputa Mana | - |
| Pretravel | 15° |
| Pūhera | Bulk |
| Overtravel | 60° |
| Tae Mahi | -12°C ~ 121°C |
| Tūnga Mahi | - |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Te Kaha Mahi | 46gfm |
| Momo Tae | Chassis Mount |
| Te Mahi Momo | - |
| Tiaki Ingoa | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Ngā āhuatanga | Cable Length 12 |
| Te Oranga Rawa | - |
| Mahinga rereke | 7° |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | 10A (AC), 800mA (DC) |
| Takahanga | DPDT (DB/DM) |
| Tau hua hua | LSYAC4 |
| Momo Kaihoko | Side Rotary - No Lever |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS Compliant |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.50.9055 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Honeywell Sensing and Productivity Solutions LSYAC4LX-FP.
| Huanga hua | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | LSYAC4LAA-FP | LSYAC5KQ-FP | LSYAC5KPC-FP | LSYAC3KQ-FP-C |
| Kaihanga | Honeywell Sensing and Productivity Solutions | Honeywell Sensing and Productivity Solutions | Honeywell Sensing and Productivity Solutions | Honeywell Sensing and Productivity Solutions |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Mahinga rereke | - | - | - | - |
| Te Oranga Rawa | - | - | - | - |
| Kāhua Whakamutunga | - | - | - | - |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | - | - | - | - |
| Takahanga | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Tiaki Ingoa | - | - | - | - |
| Whakaaetanga Ngaohiko - AC | - | - | - | - |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Whakaputa Mana | - | - | - | - |
| Tūnga Mahi | - | - | - | - |
| Ngā āhuatanga | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Te Kaha Mahi | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Momo Kaihoko | - | - | - | - |
| Te Mahi Momo | - | - | - | - |
| Overtravel | - | - | - | - |
| Whakawhiti Mahinga | - | - | - | - |
| Pretravel | - | - | - | - |
| Whakaaetanga Ngaohiko - DC | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
LSYAC6B-2LHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION DPDT 10A 120V
LSYAC4L4Honeywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION DPDT 10A 120V
LSYAC3KQ-FP-CHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION SPDT 7A 120V
LSYAC3KPC-FPHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 120V
LSYAC3KQ-1BFPHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION SPDT 7A 120V
LSYAC5AHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 120V
LSYAC5KY-FPHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION SPDT 6A 120V
LSYAC5KPC-FPHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 120V
LSYAC4LHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION DPDT 10A 120V
LSYAC3KY-FPHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 120V
LSYAC3NHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACT SPST-NC 10A 120V
LSYAC6BHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION DPDT 10A 120V
LSYAC6B-1BHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION DPDT 10A 120V
LSYAC6B-1AHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION DPDT 10A 120V
LSYAC4LAA-FPHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION DPDT 10A 120V
LSYAC5KQ-FPHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION SPDT 7A 120VKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.