- Jess***Jones
- 2026/04/17
LSYAC4L4 Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Honeywell Sensing and Productivity Solutions - LSYAC4L4, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Honeywell Sensing and Productivity Solutions - LSYAC4L4
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Honeywell Sensing and Productivity Solutions |
| Whakaaetanga Ngaohiko - DC | 115 V |
| Whakaaetanga Ngaohiko - AC | 120 V |
| Kāhua Whakamutunga | Screw Terminal |
| Whakawhiti Mahinga | On-Mom |
| Raupapa | HDLS |
| Whakaputa Mana | - |
| Pretravel | 15° |
| Pūhera | Bulk |
| Overtravel | 60° |
| Tae Mahi | -12°C ~ 121°C |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tūnga Mahi | - |
| Te Kaha Mahi | 46gfm |
| Momo Tae | Chassis Mount |
| Te Mahi Momo | - |
| Tiaki Ingoa | - |
| Ngā āhuatanga | Actuator Mounted Left Side |
| Te Oranga Rawa | - |
| Mahinga rereke | 7° |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | 10A (AC), 800mA (DC) |
| Takahanga | DPDT (DB/DM) |
| Momo Kaihoko | Side Rotary - No Lever |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS Compliant |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8538.90.8160 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Honeywell Sensing and Productivity Solutions LSYAC4L4.
| Huanga hua | ![]() |
|
|---|---|---|
| Tau Wae | LSYAC4L4 | FO3HSCBM33.0-BULK |
| Kaihanga | Honeywell Sensing and Productivity Solutions | Fox Electronics |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | 10A (AC), 800mA (DC) | - |
| Overtravel | 60° | - |
| Whakaaetanga Ngaohiko - DC | 115 V | - |
| Pūhera | Bulk | Bulk |
| Tūnga Mahi | - | - |
| Mahinga rereke | 7° | - |
| Te Oranga Rawa | - | - |
| Whakaputa Mana | - | - |
| Raupapa | HDLS | * |
| Tiaki Ingoa | - | - |
| Te Mahi Momo | - | - |
| Whakawhiti Mahinga | On-Mom | - |
| Momo Tae | Chassis Mount | - |
| Tae Mahi | -12°C ~ 121°C | - |
| Whakaaetanga Ngaohiko - AC | 120 V | - |
| Pretravel | 15° | - |
| Ngā āhuatanga | Actuator Mounted Left Side | - |
| Te Kaha Mahi | 46gfm | - |
| Kāhua Whakamutunga | Screw Terminal | - |
| Takahanga | DPDT (DB/DM) | - |
| Momo Kaihoko | Side Rotary - No Lever | - |
Kaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |














Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.