- Jess***Jones
- 2026/04/17
Ngā Rauemi
095 PLL-4TSI (MAL2095) Series.pdfHTML Datasheet
Aluminum Electrolytic Capacitors Guide.pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $13.476 | $13.48 |
MAL209566561E3 Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Electro-Films (EFI) / Vishay - MAL209566561E3, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Electro-Films (EFI) / Vishay - MAL209566561E3
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Electro-Films (EFI) / Vishay |
| Putanga - Kua tohua | 400V |
| Te manawanui | ±20% |
| Te Rahi Whenua Whenua | - |
| Rahi / Rahi | 1.378" Dia (35.00mm) |
| Raupapa | 095 PLL-4TSI |
| Ripple Current @ Low Frequency | 3.7A @ 100Hz |
| Ratonga | - |
| Ko te poari | Polar |
| Packaging | Tape & Box (TB) |
| Paa / Case | Radial, Can - 4 Lead |
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo Tae | Through Hole |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Te Tae Kaituku Taeke | 49 Weeks |
| Life @ Temp. | 10000 Hrs @ 85°C |
| Te Whakahaere Arataki | - |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Hapa | 105 mOhms |
| Teitei - Tae (Max) | 2.362" (60.00mm) |
| ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) | 180 mOhm @ 100Hz |
| Whakaahuatanga Taipitopito | 560µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - 4 Lead 180 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C |
| Te kaha | 560µF |
| Nga tono | General Purpose |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Electro-Films (EFI) / Vishay MAL209566561E3.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | MAL209566681E3 | MAL209565561E3 | MAL209564561E3 | MAL209565681E3 |
| Kaihanga | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Nga tono | - | - | - | - |
| Putanga - Kua tohua | - | - | - | - |
| Te kaha | - | - | - | - |
| Te Tae Kaituku Taeke | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Te Rahi Whenua Whenua | - | - | - | - |
| Hapa | - | - | - | - |
| Ko te poari | - | - | - | - |
| Rahi / Rahi | - | - | - | - |
| Life @ Temp. | - | - | - | - |
| ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) | - | - | - | - |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Te manawanui | - | - | - | - |
| Ripple Current @ Low Frequency | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Packaging | - | - | - | - |
| Te Whakahaere Arataki | - | - | - | - |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | - | - | - | - |
| Ratonga | - | - | - | - |
| Whakaahuatanga Taipitopito | - | - | - | - |
| Teitei - Tae (Max) | - | - | - | - |
Tangohia a MAL209566561E3 PDF Datasheets me Electro-Films (EFI) / Vishay tuhinga mo MAL209566561E3 - Electro-Films (EFI) / Vishay.
Kaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |














Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.