- Jess***Jones
- 2026/04/17
Nga korero taiao
Material Compliance.pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $18.94 | $18.94 |
MAL209574471E3 Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components - MAL209574471E3, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components - MAL209574471E3
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Draloric/Vishay |
| Putanga - Kua tohua | 420 V |
| Te manawanui | ±20% |
| Te Rahi Whenua Whenua | - |
| Rahi / Rahi | 1.575' Dia (40.00mm) |
| Raupapa | 095 PLL-4TSI |
| Ripple Current @ Low Frequency | 3 A @ 100 Hz |
| Ratonga | - |
| Ko te poari | Polar |
| Paa / Case | Radial, Can - 4 Lead |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Pūhera | Tape & Box (TB) |
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C |
| Momo Tae | Through Hole |
| Life @ Temp. | 10000 Hrs @ 85°C |
| Te Whakahaere Arataki | 0.787' (20.00mm) |
| Hapa | 147 mOhms |
| Teitei - Tae (Max) | 1.575' (40.00mm) |
| ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) | 238mOhm @ 100Hz |
| Te kaha | 470 µF |
| Nga tono | General Purpose |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | Not Applicable |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.22.0055 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components MAL209574471E3.
| Huanga hua | ![]() |
||
|---|---|---|---|
| Tau Wae | MAL209574471E3 | MT5/H-8 | SIT3372AI-1B9-30NX77.760000 |
| Kaihanga | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components | Altech Corporation | SiTime |
| Ratonga | - | - | - |
| Te kaha | 470 µF | - | - |
| ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) | 238mOhm @ 100Hz | - | - |
| Raupapa | 095 PLL-4TSI | * | SiT3372, Elite Platform™ |
| Life @ Temp. | 10000 Hrs @ 85°C | - | - |
| Pūhera | Tape & Box (TB) | Bulk | Strip |
| Te Rahi Whenua Whenua | - | - | - |
| Ripple Current @ Low Frequency | 3 A @ 100 Hz | - | - |
| Nga tono | General Purpose | - | - |
| Hapa | 147 mOhms | - | - |
| Rahi / Rahi | 1.575' Dia (40.00mm) | - | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Te manawanui | ±20% | - | - |
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C | - | -40°C ~ 85°C |
| Paa / Case | Radial, Can - 4 Lead | - | 6-SMD, No Lead |
| Momo Tae | Through Hole | - | Surface Mount |
| Te Whakahaere Arataki | 0.787' (20.00mm) | - | - |
| Ko te poari | Polar | - | - |
| Teitei - Tae (Max) | 1.575' (40.00mm) | - | 0.035" (0.90mm) |
| Putanga - Kua tohua | 420 V | - | - |
Tangohia a MAL209574471E3 PDF Datasheets me Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components tuhinga mo MAL209574471E3 - Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components.
Kaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.