- Jess***Jones
- 2026/04/17
Nga korero taiao
Material Compliance.pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $15.28 | $15.28 |
| 200+ | $5.91 | $1,182.00 |
| 500+ | $5.70 | $2,850.00 |
| 1000+ | $5.60 | $5,600.00 |
MAL209566821E3 Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components - MAL209566821E3, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components - MAL209566821E3
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Draloric/Vishay |
| Putanga - Kua tohua | 400 V |
| Te manawanui | ±20% |
| Te Rahi Whenua Whenua | - |
| Rahi / Rahi | 1.378' Dia (35.00mm) |
| Raupapa | 095 PLL-4TSI |
| Ripple Current @ Low Frequency | 4.7 A @ 100 Hz |
| Ratonga | - |
| Ko te poari | Polar |
| Paa / Case | Radial, Can - 4 Lead |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Pūhera | Tape & Box (TB) |
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C |
| Momo Tae | Through Hole |
| Life @ Temp. | 10000 Hrs @ 85°C |
| Te Whakahaere Arataki | - |
| Hapa | 73 mOhms |
| Teitei - Tae (Max) | 3.150' (80.00mm) |
| ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) | 125mOhm @ 100Hz |
| Te kaha | 820 µF |
| Nga tono | General Purpose |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | Not Applicable |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.22.0040 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components MAL209566821E3.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | MAL209567681E3 | MAL209565681E3 | MAL209566681E3 | MAL209564821E3 |
| Kaihanga | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) | - | - | - | - |
| Teitei - Tae (Max) | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Te Rahi Whenua Whenua | - | - | - | - |
| Ko te poari | - | - | - | - |
| Rahi / Rahi | - | - | - | - |
| Te manawanui | - | - | - | - |
| Nga tono | - | - | - | - |
| Hapa | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Ripple Current @ Low Frequency | - | - | - | - |
| Te Whakahaere Arataki | - | - | - | - |
| Te kaha | - | - | - | - |
| Putanga - Kua tohua | - | - | - | - |
| Life @ Temp. | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Ratonga | - | - | - | - |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
Tangohia a MAL209566821E3 PDF Datasheets me Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components tuhinga mo MAL209566821E3 - Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components.
MAL209566561E3Electro-Films (EFI) / VishayCAP ALUM 560UF 20% 400V SNAPKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.