- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Ngā Rauemi
P4SMA6.8(A) - P4SMA200(A).pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $0.099 | $0.10 |
P4SMA30AHM2G Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau TSC (Taiwan Semiconductor) - P4SMA30AHM2G, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki TSC (Taiwan Semiconductor) - P4SMA30AHM2G
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Taiwan Semiconductor |
| Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) | 25.6V |
| Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp | 41.4V |
| Ngaohihi - Breakdown (Min) | 28.5V |
| Ngā Hononga Korekore | 1 |
| Momo | Zener |
| Pūrere Pūrere Whakarato | DO-214AC (SMA) |
| Raupapa | Automotive, AEC-Q101, P4SMA |
| Tiaki Raina Power | No |
| Power - Peak Pulse | 400W |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Paa / Case | DO-214AC, SMA |
| Tae Mahi | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Te Tae Kaituku Taeke | 12 Weeks |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 10A |
| Capacitance @ Frequency | - |
| Nga tono | Automotive |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki TSC (Taiwan Semiconductor) P4SMA30AHM2G.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | P4SMA30AHM3_A/I | P4SMA30AHM3_A/H | P4SMA30AHR3G | P4SMA30AHM3/H |
| Kaihanga | Vishay General Semiconductor - Diodes Division | Vishay General Semiconductor - Diodes Division | TSC (Taiwan Semiconductor) | Vishay General Semiconductor - Diodes Division |
| I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) | - | - | - | - |
| Ngaohihi - Breakdown (Min) | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Capacitance @ Frequency | - | - | - | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Packaging | - | - | - | - |
| Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) | - | - | - | - |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Power - Peak Pulse | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Ngā Hononga Korekore | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | - | - | - | - |
| Momo | - | - | - | - |
| Nga tono | - | - | - | - |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | - | - | - | - |
| Tiaki Raina Power | - | - | - | - |
| Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp | - | - | - | - |
| Te Tae Kaituku Taeke | - | - | - | - |
Tangohia a P4SMA30AHM2G PDF Datasheets me TSC (Taiwan Semiconductor) tuhinga mo P4SMA30AHM2G - TSC (Taiwan Semiconductor).
Kaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.