- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Hoahoa PCN / Tohu
Name Change 3-22-23.pdfRaraunga
P4SMA10AS - P4SMA250CAS Series.pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $0.107 | $0.11 |
| 200+ | $0.043 | $8.60 |
| 500+ | $0.041 | $20.50 |
| 1000+ | $0.041 | $41.00 |
P4SMA30AS_R1_00001 Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Panjit International Inc. - P4SMA30AS_R1_00001, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Panjit International Inc. - P4SMA30AS_R1_00001
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | PANJIT |
| Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) | 25.6V |
| Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp | 41.4V |
| Ngaohihi - Breakdown (Min) | 28.5V |
| Ngā Hononga Korekore | 1 |
| Momo | Zener |
| Pūrere Pūrere Whakarato | SMA (DO-214AC) |
| Raupapa | - |
| Tiaki Raina Power | No |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Power - Peak Pulse | 400W |
| Paa / Case | DO-214AC, SMA |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Tae Mahi | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Momo Tae | Surface Mount |
| I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 10A |
| Capacitance @ Frequency | - |
| Tau hua hua | P4SMA30 |
| Nga tono | General Purpose |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.10.0080 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Panjit International Inc. P4SMA30AS_R1_00001.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | P4SMA30A_R1_00001 | P4SMA30AHE3_A/I | P4SMA30AHM3_A/I | P4SMA30AHM3_A/H |
| Kaihanga | Panjit International Inc. | Vishay General Semiconductor - Diodes Division | Vishay General Semiconductor - Diodes Division | Vishay General Semiconductor - Diodes Division |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Momo | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Ngā Hononga Korekore | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp | - | - | - | - |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Ngaohihi - Breakdown (Min) | - | - | - | - |
| Tiaki Raina Power | - | - | - | - |
| Nga tono | - | - | - | - |
| I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) | - | - | - | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Power - Peak Pulse | - | - | - | - |
| Capacitance @ Frequency | - | - | - | - |
| Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) | - | - | - | - |
Tangohia a P4SMA30AS_R1_00001 PDF Datasheets me Panjit International Inc. tuhinga mo P4SMA30AS_R1_00001 - Panjit International Inc..
Kaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.