- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Raraunga
BZT52B2V4 - BZT5275.pdfBZT52B6V8 Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Taiwan Semiconductor Corporation - BZT52B6V8, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Taiwan Semiconductor Corporation - BZT52B6V8
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Taiwan Semiconductor |
| Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) | 6.8 V |
| Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te | 1 V @ 10 mA |
| Te manawanui | ±2% |
| Pūrere Pūrere Whakarato | SOD-123F |
| Raupapa | - |
| Mana - Max | 500 mW |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Paa / Case | SOD-123F |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Tae Mahi | 150°C (TJ) |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Tae (Max) (Zzt) | 15 Ohms |
| I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr | 1.8 µA @ 4 V |
| Tau hua hua | BZT52B |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Taiwan Semiconductor Corporation BZT52B6V8.
| Huanga hua | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | BZT52B6V8-E3-08 | BZT52B6V8 | BZT52B6V8-F2-0000HF | BZT52B6V8 RHG |
| Kaihanga | Vishay General Semiconductor - Diodes Division | Yangjie Technology | Yangzhou Yangjie Electronic Technology Co.,Ltd | Taiwan Semiconductor Corporation |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr | - | - | - | - |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Mana - Max | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Tae (Max) (Zzt) | - | - | - | - |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Te manawanui | - | - | - | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Tangohia a BZT52B6V8 PDF Datasheets me Taiwan Semiconductor Corporation tuhinga mo BZT52B6V8 - Taiwan Semiconductor Corporation.
BZT52B6V2S-TPMicro Commercial CoDIODE ZENER 6.2V 200MW SOD323
BZT52B6V2T-TPMicro Commercial CoInterface
BZT52B6V2S-7-FDiodes Incorporated
BZT52B6V8Diotec SemiconductorDIODE ZENER 6.8V 500MW SOD123F
BZT52B6V8-F2-0000HFYangzhou Yangjie Electronic Technology Co.,LtdZENER DIODE 6.8V 0.5W SOD-123
BZT52B6V2S-F2-0000HFYangzhou Yangjie Electronic Technology Co.,LtdZENER DIODE 6.2V 0.2W SOD-323
BZT52B6V8Yangjie TechnologySOD-123 6.8V 0.5W Diodes Zener
BZT52B6V8 2WBCJ
BZT52B6V8-F2Kaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.