- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Raraunga
BZT52B2V4S thru 52B75S Datasheet.pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 50+ | $0.009 | $0.45 |
| 500+ | $0.007 | $3.50 |
| 3000+ | $0.006 | $18.00 |
| 6000+ | $0.006 | $36.00 |
| 24000+ | $0.005 | $120.00 |
| 51000+ | $0.005 | $255.00 |
BZT52B6V2S Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Yangzhou Yangjie Electronic Technology Co.,Ltd - BZT52B6V2S, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Yangzhou Yangjie Electronic Technology Co.,Ltd - BZT52B6V2S
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Yangzhou Yangjie Electronic Technology Co.,Ltd |
| Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) | 6.2 V |
| Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te | 900 mV @ 10 mA |
| Te manawanui | ±1.94% |
| Pūrere Pūrere Whakarato | SOD-323 |
| Raupapa | - |
| Mana - Max | 300 mW |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Paa / Case | SC-76, SOD-323 |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Tae Mahi | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Tae (Max) (Zzt) | 10 Ohms |
| I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr | 100 nA @ 2 V |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Yangzhou Yangjie Electronic Technology Co.,Ltd BZT52B6V2S.
| Huanga hua | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | BZT52B6V2S | BZT52B6V2S RRG | BZT52B6V2BS-TP | BZT52B6V2S-F2-0000HF |
| Kaihanga | Taiwan Semiconductor Corporation | Taiwan Semiconductor Corporation | Micro Commercial Co | Yangzhou Yangjie Electronic Technology Co.,Ltd |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te | - | - | - | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr | - | - | - | - |
| Te manawanui | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Tae (Max) (Zzt) | - | - | - | - |
| Mana - Max | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
Tangohia a BZT52B6V2S PDF Datasheets me Yangzhou Yangjie Electronic Technology Co.,Ltd tuhinga mo BZT52B6V2S - Yangzhou Yangjie Electronic Technology Co.,Ltd.
BZT52B6V2LS-TPMicro Commercial CoInterface
BZT52B6V2S-TPMicro Commercial CoDIODE ZENER 6.2V 200MW SOD323
BZT52B6V2-TPMicro Commercial CoDIODE ZENER 6.2V 410MW SOD123
BZT52B6V2JSHE3-TPMicro Commercial Co200MW ZENER SOD-323
BZT52B6V2T-TPMicro Commercial CoInterface
BZT52B6V2JS-TPMicro Commercial CoDIODE ZENER 6.2V 200MW SOD323
BZT52B6V2S-7-FDiodes Incorporated
BZT52B6V2HE3-TPMicro Commercial Co500MW ZENER SOD-123
BZT52B6V2BS-TPMicro Commercial CoInterface
BZT52B6V2LP-7Diodes Incorporated
BZT52B6V8Yangjie TechnologySOD-123 6.8V 0.5W Diodes Zener
BZT52B6V2S-F2-0000HFYangzhou Yangjie Electronic Technology Co.,LtdZENER DIODE 6.2V 0.2W SOD-323
BZT52B6V8Diotec SemiconductorDIODE ZENER 6.8V 500MW SOD123F
BZT52B6V2QYangjie TechnologyDiodes - Rectifiers - Single SODKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.