- Bran***Lewis
- 2026/05/11
PCN ObsenSencence / Eol
Cylindrical Battery Holders.pdfNga korero taiao
Susumu RoHS Series Listed.pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $2.839 | $2.84 |
| 200+ | $1.133 | $226.60 |
| 500+ | $1.095 | $547.50 |
| 1000+ | $1.076 | $1,076.00 |
PCMB104T-R88MS Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Susumu - PCMB104T-R88MS, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Susumu - PCMB104T-R88MS
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Susumu |
| Momo | - |
| Te manawanui | ±20% |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - |
| Rahi / Rahi | 0.433' L x 0.394' W (11.00mm x 10.00mm) |
| Te whakangungu | Unshielded |
| Raupapa | PCMB |
| Ratonga | - |
| Q @ Freq | - |
| Paa / Case | Nonstandard |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Mahi | - |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Rauemi - Kore | - |
| Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau | 100 kHz |
| Inangarangi | 880 nH |
| Teitei - Tae (Max) | 0.150' (3.80mm) |
| Maha - Te Whakaoho Whaiaro | - |
| DC Resistance (DCR) | 3mOhm Max |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | 20 A |
| Nāianei - kōkiri (Isat) | 38A |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.50.4000 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Susumu PCMB104T-R88MS.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | PCMB104T-R68MS | PCMB104T-3R3MS | PCMB104T-R22MS | PCMB104T-R36MT |
| Kaihanga | Susumu | Susumu | Susumu | Susumu |
| Rauemi - Kore | - | - | - | - |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Inangarangi | - | - | - | - |
| Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau | - | - | - | - |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | - | - | - | - |
| Te manawanui | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Maha - Te Whakaoho Whaiaro | - | - | - | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Teitei - Tae (Max) | - | - | - | - |
| Nāianei - kōkiri (Isat) | - | - | - | - |
| Momo | - | - | - | - |
| Te whakangungu | - | - | - | - |
| Ratonga | - | - | - | - |
| DC Resistance (DCR) | - | - | - | - |
| Rahi / Rahi | - | - | - | - |
| Q @ Freq | - | - | - | - |
Tangohia a PCMB104T-R88MS PDF Datasheets me Susumu tuhinga mo PCMB104T-R88MS - Susumu.
PCMB104T-R36MH1R105Susumu
PCMB133E-R56MSSusumuFIXED IND 560NH 29A 2.2 MOHM SMD
PCMB133E-R68MSSusumuFIXED IND 680NH 28A 2.5 MOHM SMD
PCMB135T-R68MSSusumuFIXED IND 680NH SMD
PCMB133E-2R2MSSusumuFIXED IND 2.2UH 16A 8 MOHM SMD
PCMB133E-1R0MSSusumuFIXED IND 1UH 24A 3.5 MOHM SMD
PCMB135T-R36MSSusumuFIXED IND 360NH SMD
PCMB104T-R47MSCYNTEC
PCMB104TR45MSCYNTES
PCMB104T-4R7MSCYNTEC
PCMB104T100MSCYNTEC
PCMB104T-R45MSCYNTECKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.