- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Nga korero taiao
Susumu RoHS Series Listed.pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $1.16 | $1.16 |
| 200+ | $0.464 | $92.80 |
| 500+ | $0.448 | $224.00 |
| 1000+ | $0.441 | $441.00 |
PCMB104T-3R3MS Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Susumu - PCMB104T-3R3MS, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Susumu - PCMB104T-3R3MS
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Susumu |
| Momo | - |
| Te manawanui | ±20% |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - |
| Rahi / Rahi | 0.433' L x 0.394' W (11.00mm x 10.00mm) |
| Te whakangungu | Unshielded |
| Raupapa | PCMB |
| Ratonga | - |
| Q @ Freq | - |
| Paa / Case | Nonstandard |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Mahi | - |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Rauemi - Kore | - |
| Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau | 100 kHz |
| Inangarangi | 3.3 µH |
| Teitei - Tae (Max) | 0.150' (3.80mm) |
| Maha - Te Whakaoho Whaiaro | - |
| DC Resistance (DCR) | 11.8mOhm Max |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | 10 A |
| Nāianei - kōkiri (Isat) | 16A |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.50.4000 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Susumu PCMB104T-3R3MS.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | PCMB104T-2R0MS | PCMB104T-2R2MS | PCMB104T-R88MS | PCMB104T-R22MS |
| Kaihanga | Susumu | Susumu | Susumu | Susumu |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Rauemi - Kore | - | - | - | - |
| Inangarangi | - | - | - | - |
| Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau | - | - | - | - |
| Maha - Te Whakaoho Whaiaro | - | - | - | - |
| Te whakangungu | - | - | - | - |
| Te manawanui | - | - | - | - |
| DC Resistance (DCR) | - | - | - | - |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | - | - | - | - |
| Rahi / Rahi | - | - | - | - |
| Teitei - Tae (Max) | - | - | - | - |
| Nāianei - kōkiri (Isat) | - | - | - | - |
| Momo | - | - | - | - |
| Q @ Freq | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Ratonga | - | - | - | - |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
Tangohia a PCMB104T-3R3MS PDF Datasheets me Susumu tuhinga mo PCMB104T-3R3MS - Susumu.
PCMB104T-R36MH1R105Susumu
PCMB104T-R45MSCYNTEC
PCMB104T-220MSCYNTEC
PCMB104T-4R7MSCYNTEC
PCMB104T-R47MSCYNTECKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.