- Yuki***aka88
- 2026/05/26
HTML Datasheet
TS30011-13.pdfPCN ObsenSencence / Eol
Mult Dev 20/Nov/2019.pdfPahi PCN
Label Changes 28/Jun/2019.pdfTS30011-M015QFNR Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Semtech Corporation - TS30011-M015QFNR, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Semtech Corporation - TS30011-M015QFNR
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Semtech |
| Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) | 1.5V |
| Putanga - Whakaputa (Max) | - |
| Momotuhi - Input (Min) | 4.5V |
| Ngaohihi - Whakauru (Max) | 24V |
| Topology | Buck |
| Kaiwhakahaere Tukutahi | Yes |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 16-QFN (3x3) |
| Raupapa | - |
| Paa / Case | 16-VFQFN Exposed Pad |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Momo putanga | Fixed |
| Whirihoranga Whakaputa | Positive |
| Tae Mahi | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Tau o nga Hua | 1 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Mahinga | Step-Down |
| Rautanga - Whakawhiti | 1MHz |
| Nama - Whakaputa | 1A |
| Tau hua hua | TS30011 |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS Compliant |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Semtech Corporation TS30011-M015QFNR.
| Huanga hua | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | TS30011-M025QFNR | TS30011-M018QFNR | TS30012-M015QFNR | TS30011-M050QFNR |
| Kaihanga | Semtech Corporation | Semtech Corporation | Semtech Corporation | Semtech Corporation |
| Kaiwhakahaere Tukutahi | - | - | - | - |
| Topology | - | - | - | - |
| Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) | - | - | - | - |
| Mahinga | - | - | - | - |
| Putanga - Whakaputa (Max) | - | - | - | - |
| Whirihoranga Whakaputa | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Momotuhi - Input (Min) | - | - | - | - |
| Momo putanga | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Ngaohihi - Whakauru (Max) | - | - | - | - |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Tau o nga Hua | - | - | - | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Rautanga - Whakawhiti | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Nama - Whakaputa | - | - | - | - |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
Tangohia a TS30011-M015QFNR PDF Datasheets me Semtech Corporation tuhinga mo TS30011-M015QFNR - Semtech Corporation.
TS30012-M018QFNRSemtech CorporationIC REG BUCK 1.8V 2A 16QFN
TS30011-M033QFNRSemtech CorporationIC REG BUCK 3.3V 1A 16QFN
TS3000GB0B1NCG8Renesas Electronics America IncIC
TS30012-M015QFNRSemtech CorporationIC REG BUCK 1.5V 2A 16QFN
TS3000GB0A0NCG8Renesas Electronics America IncIC
TS30011-M018QFNRSemtech CorporationIC REG BUCK 1.8V 1A 16QFN
TS3000B3ANRG8Renesas Electronics America IncSENSOR DIGITAL -20C-125C 8VFQFPN
TS3000GB0B1NCGRenesas Electronics America IncIC
TS30012-M000QFNRSemtech CorporationIC REG BUCK ADJUSTABLE 2A 16QFN
TS30012-M025QFNRSemtech CorporationIC REG BUCK 2.5V 2A 16QFN
TS30011-M025QFNRSemtech CorporationIC REG BUCK 2.5V 1A 16QFN
TS30011-M000QFNRSemtech CorporationIC REG BUCK ADJUSTABLE 1A 16QFN
TS3000B3ANRGRenesas Electronics America IncSENSOR DIGITAL -20C-125C 8VFQFPN
TS30011-M050QFNRSemtech CorporationIC REG BUCK 5V 1A 16QFN
TS30011-MC00QFNRQFN16Kaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |














Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.