- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Raraunga
Cylindrical Battery Holders.pdfPCN ObsenSencence / Eol
Cylindrical Battery Holders.pdfHoahoa PCN / Tohu
Cylindrical Battery Holders.pdfTS3000B3ANRG8 Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Renesas Electronics America Inc - TS3000B3ANRG8, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Renesas Electronics America Inc - TS3000B3ANRG8
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Renesas Electronics Corporation |
| Tuhinga o mua | 3V ~ 3.6V |
| Tauira Whakamātautau | -20°C ~ 125°C |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 8-VFQFPN (2x3) |
| Raupapa | - |
| Momo Pato | Digital, Local |
| Te Temaaroaro - Te Mamao | - |
| Te Ahuriri Whakaaro - Taone | -20°C ~ 125°C |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Te whakatau | 11 b |
| Paa / Case | 8-VFDFN Exposed Pad |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Momo putanga | I²C/SMBus |
| Tae Mahi | -20°C ~ 125°C |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Ngā āhuatanga | Output Switch, Programmable Limit, Programmable Resolution, Selectable Hysteresis, Shutdown Mode, Standby Mode |
| Te tika - Teitei (te iti rawa) | ±1°C |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| Taumata Maha Kore (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Renesas Electronics America Inc TS3000B3ANRG8.
| Huanga hua | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | TS3000B3ANCG8 | TS3000B3ANRG | TS3000GB0A0NCG8 | TS3000B3ANCG |
| Kaihanga | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Tauira Whakamātautau | - | - | - | - |
| Ngā āhuatanga | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Momo Pato | - | - | - | - |
| Tuhinga o mua | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Te Temaaroaro - Te Mamao | - | - | - | - |
| Te whakatau | - | - | - | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Te Ahuriri Whakaaro - Taone | - | - | - | - |
| Momo putanga | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Te tika - Teitei (te iti rawa) | - | - | - | - |
Tangohia a TS3000B3ANRG8 PDF Datasheets me Renesas Electronics America Inc tuhinga mo TS3000B3ANRG8 - Renesas Electronics America Inc.
TS3000GB0B1NCGRenesas Electronics America IncIC
TS30011-M015QFNRSemtech CorporationIC REG BUCK 1.5V 1A 16QFN
TS30011-M000QFNRSemtech CorporationIC REG BUCK ADJUSTABLE 1A 16QFN
TS3000GB0B1NCG8Renesas Electronics America IncIC
TS30011-M018QFNRSemtech CorporationIC REG BUCK 1.8V 1A 16QFN
TS30011-M025QFNRSemtech CorporationIC REG BUCK 2.5V 1A 16QFN
TS3000GB0A0NCG8Renesas Electronics America IncIC
TS3000B3ANRGRenesas Electronics America IncSENSOR DIGITAL -20C-125C 8VFQFPNKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |














Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.