- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Raraunga
SMBSS360000S36.pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 20+ | $0.02 | $0.40 |
| 200+ | $0.016 | $3.20 |
| 600+ | $0.014 | $8.40 |
| 3000+ | $0.012 | $36.00 |
| 9000+ | $0.011 | $99.00 |
| 21000+ | $0.01 | $210.00 |
SS36B Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau MDD - SS36B, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki MDD - SS36B
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | MDD |
| Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te | 700 mV @ 3 A |
| Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) | 60 V |
| Hangarau | Schottky |
| Pūrere Pūrere Whakarato | SMB |
| Tere | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Raupapa | SMB |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Paa / Case | DO-214AA, SMB |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Te Mahinga Mahi - Ngaru | -55°C ~ 150°C |
| Momo Tae | Surface Mount |
| I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr | 500 µA @ 60 V |
| I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) | 3A |
| Capacitance @ Vr, F | 400pF @ 4V, 1MHz |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki MDD SS36B.
| Huanga hua | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | SS36B-HF | SS36BQ | SS36B-F1-0000HF | SS36BF-HF |
| Kaihanga | Comchip Technology | Yangjie Technology | Yangzhou Yangjie Electronic Technology Co.,Ltd | Comchip Technology |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Raupapa | - | - | - | - |
| I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr | - | - | - | - |
| Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te | - | - | - | - |
| Tere | - | - | - | - |
| I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) | - | - | - | - |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Te Mahinga Mahi - Ngaru | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Hangarau | - | - | - | - |
| Capacitance @ Vr, F | - | - | - | - |
Tangohia a SS36B PDF Datasheets me MDD tuhinga mo SS36B - MDD.
SS36BF-HFComchip TechnologyDIODE SCHOTTKY 60V 3A SMBF
SS360ST-10KHoneywell Sensing and Productivity SolutionsMAGNETIC SWITCH SOLID STATE SENS
SS36CMDDDIODE SCHOTTKY 60V 3A
SS36A-F1-3000HFYangzhou Yangjie Electronic Technology Co.,LtdDIODE SCHOTTKY 60V 3A DO214AC
SS36BFSHIKUES
SS36BR
SS36BGSHIKUES
SS36B-F1-0000HFYangzhou Yangjie Electronic Technology Co.,LtdDIODE SCHOTTKY 60V 3A DO214AAKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |














Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.