- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Nga korero taiao
Comchip Technology RoHS Cert.pdfRaraunga
SS34BF-HF Thru SS320BF-HF.pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $0.149 | $0.15 |
| 200+ | $0.058 | $11.60 |
| 500+ | $0.056 | $28.00 |
| 1000+ | $0.055 | $55.00 |
SS36BF-HF Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Comchip Technology - SS36BF-HF, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Comchip Technology - SS36BF-HF
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Comchip Technology |
| Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te | 700 mV @ 3 A |
| Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) | 60 V |
| Hangarau | Schottky |
| Pūrere Pūrere Whakarato | SMBF |
| Tere | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Raupapa | - |
| Paa / Case | DO-221AA, SMB Flat Leads |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Te Mahinga Mahi - Ngaru | -55°C ~ 150°C |
| Momo Tae | Surface Mount |
| I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr | 500 µA @ 60 V |
| I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) | 3A |
| Capacitance @ Vr, F | 450pF @ 4V, 1MHz |
| Tau hua hua | SS36 |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Comchip Technology SS36BF-HF.
| Huanga hua | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | SS36B-F1-0000HF | SS36A-F1-3000HF | SS36B-HF | SS36F-HF |
| Kaihanga | Yangzhou Yangjie Electronic Technology Co.,Ltd | Yangzhou Yangjie Electronic Technology Co.,Ltd | Comchip Technology | Comchip Technology |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te | - | - | - | - |
| I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Te Mahinga Mahi - Ngaru | - | - | - | - |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Tere | - | - | - | - |
| Capacitance @ Vr, F | - | - | - | - |
| Hangarau | - | - | - | - |
| I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) | - | - | - | - |
Tangohia a SS36BF-HF PDF Datasheets me Comchip Technology tuhinga mo SS36BF-HF - Comchip Technology.
SS36F-HFComchip TechnologyDIODE SCHOTTKY 60V 3A SMAF
SS36FMDDDIODE SCHOTTKY 60V 3A SMAF
SS36A-F1-3000HFYangzhou Yangjie Electronic Technology Co.,LtdDIODE SCHOTTKY 60V 3A DO214AC
SS36B-F1-0000HFYangzhou Yangjie Electronic Technology Co.,LtdDIODE SCHOTTKY 60V 3A DO214AA
SS36BGSHIKUES
SS36BFSHIKUES
SS36BMDDDIODE SCHOTTKY 60V 3A SMB
SS36CMDDDIODE SCHOTTKY 60V 3A
SS36BR
SS36CGSHIKUES
SS36DLC-BTINYSEMIKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |














Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.