- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Hoahoa PCN / Tohu
Multiple Devices Actuator Tab 17/Jun/2015.pdfPCN ObsenSencence / Eol
Multiple Devices 01/Feb/2018.pdfHTML Datasheet
1513596.pdf1513596 Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Phoenix Contact - 1513596, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Phoenix Contact - 1513596
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Phoenix Contact |
| Te Whakatau Ngaohiko | 48VAC, 60VDC |
| Whakamutunga | Spring-Cage |
| Te whakangungu | Shielded |
| Rahi Rahi, MIL | - |
| Rahi Hiku - Whakauru | M12-5 |
| Rauemi Hee | Brass |
| Kua oti te Rei | Nickel |
| Raupapa | SACC |
| Rauemi tuatahi | Metal |
| Pūhera | Bulk |
| Whakatakotoranga | B |
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C |
| Tau o nga Tauranga | 5 |
| Momo Tae | Free Hanging (In-Line) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Whakatu | - |
| Ko te Whakatau Whakamatau | UL94 V-0 |
| Kōkuhu Rauemi | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Tiaki Ingoa | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Ngā āhuatanga | Backshell, Coupling Nut |
| Pato Tere | Threaded |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | 4A |
| Whakaaetanga Mea | Copper Tin |
| Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae | - |
| Whakaoti Whakamutunga - Tae | Gold |
| Momo Hononga | Receptacle, Female Sockets |
| Tae | Silver |
| Ko te whakatuwhera o te tau | 0.157" ~ 0.315" (4.00mm ~ 8.00mm) |
| Rauemi Backshell, Pae | Zinc Die Cast, Nickel |
| Nga tono | - |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS Compliant |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4020 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Phoenix Contact 1513596.
| Huanga hua | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | 1513570 | 1513716 | 1513606 | 1513583 |
| Kaihanga | Phoenix Contact | Phoenix Contact | Phoenix Contact | Phoenix Contact |
| Kua oti te Rei | - | - | - | - |
| Rauemi Hee | - | - | - | - |
| Whakatakotoranga | - | - | - | - |
| Nga tono | - | - | - | - |
| Whakaaetanga Mea | - | - | - | - |
| Tae | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Tiaki Ingoa | - | - | - | - |
| Rauemi tuatahi | - | - | - | - |
| Pato Tere | - | - | - | - |
| Ngā āhuatanga | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | - | - | - | - |
| Kōkuhu Rauemi | - | - | - | - |
| Rauemi Backshell, Pae | - | - | - | - |
| Te Whakatau Ngaohiko | - | - | - | - |
| Rahi Rahi, MIL | - | - | - | - |
| Ko te whakatuwhera o te tau | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Momo Hononga | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Whakamutunga | - | - | - | - |
| Tau o nga Tauranga | - | - | - | - |
| Tae Whakatu | - | - | - | - |
| Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Ko te Whakatau Whakamatau | - | - | - | - |
| Te whakangungu | - | - | - | - |
| Whakaoti Whakamutunga - Tae | - | - | - | - |
| Rahi Hiku - Whakauru | - | - | - | - |
Tangohia a 1513596 PDF Datasheets me Phoenix Contact tuhinga mo 1513596 - Phoenix Contact.
1513544-1TE Connectivity AMP ConnectorsANTENNA GSM PACKAGED
1513583Phoenix ContactCONN PLUG MALE 5P SPRING-CAGE
15136.2Conta-Clip, Inc.SOCKET BASE WITH SCREW CONNECTIO
1513570Phoenix ContactCONN PLUG MALE 5P SPRING-CAGE
1513716Phoenix ContactCONN PLUG MALE 4P SPRING-CAGE
151350Beyond LED TechnologyLSL LED FLOOD LIGHT 36 WATT 3
151351Beyond LED TechnologyLSL LED FLOOD LIGHT 36 WATT GKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |














Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.