- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Tauanga Hua
2.73KHz.pdfNga korero taiao
Cylindrical Battery Holders.pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $1.78 | $1.78 |
| 200+ | $0.69 | $138.00 |
| 500+ | $0.665 | $332.50 |
| 1000+ | $0.653 | $653.00 |
1513634-1 Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau TE Connectivity AMP Connectors - 1513634-1, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki TE Connectivity AMP Connectors - 1513634-1
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | TE Connectivity |
| VSWR | 3 |
| Whakamutunga | Solder |
| Raupapa | - |
| Hoki Hoki | - |
| RF Family / Paerewa | Navigation |
| Mana - Max | 10 W |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Tuhinga o mua | 1 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tiaki Ingoa | - |
| Teitei (Max) | 0.238' (6.05mm) |
| Hua | 0dBi |
| Mahinga Rawe | 1.565GHz ~ 1.585GHz |
| Rangahau Rōpū | UHF (1GHz ~ 2GHz) |
| Tautanga (Poari / Pae) | 1.575GHz |
| Ngā āhuatanga | - |
| Tau hua hua | 151363 |
| Nga tono | GPS |
| Momo Antenna | Puck |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tutuki te mana | Vendor Undefined |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8517.79.0000 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki TE Connectivity AMP Connectors 1513634-1.
| Huanga hua | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | 1513544-1 | 1513531-1 | 1513712-1 | 1513711-1 |
| Kaihanga | TE Connectivity AMP Connectors | TE Connectivity AMP Connectors | TE Connectivity AMP Connectors | TE Connectivity AMP Connectors |
| Hoki Hoki | - | - | - | - |
| Tiaki Ingoa | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Mana - Max | - | - | - | - |
| Tautanga (Poari / Pae) | - | - | - | - |
| Ngā āhuatanga | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Teitei (Max) | - | - | - | - |
| RF Family / Paerewa | - | - | - | - |
| VSWR | - | - | - | - |
| Momo Antenna | - | - | - | - |
| Rangahau Rōpū | - | - | - | - |
| Hua | - | - | - | - |
| Nga tono | - | - | - | - |
| Mahinga Rawe | - | - | - | - |
| Tuhinga o mua | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Whakamutunga | - | - | - | - |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
Tangohia a 1513634-1 PDF Datasheets me TE Connectivity AMP Connectors tuhinga mo 1513634-1 - TE Connectivity AMP Connectors.
1513740000WeidmüllerAPG 2.5/9
1513760000WeidmüllerTERM BLOCK HDR 13POS 5.08MM
1513720000WeidmüllerAPG 2.5/1
15136.2Conta-Clip, Inc.SOCKET BASE WITH SCREW CONNECTIO
1513596Phoenix ContactCONN RCPT FMALE 5P SPRING-CAGE
1513544-1TE Connectivity AMP ConnectorsANTENNA GSM PACKAGED
1513570Phoenix ContactCONN PLUG MALE 5P SPRING-CAGE
1513583Phoenix ContactCONN PLUG MALE 5P SPRING-CAGE
1513716Phoenix ContactCONN PLUG MALE 4P SPRING-CAGEKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.