- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Kei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $0.728 | $0.73 |
| 200+ | $0.291 | $58.20 |
| 500+ | $0.281 | $140.50 |
| 1000+ | $0.276 | $276.00 |
AXE614124 Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Panasonic Electric Works - AXE614124, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Panasonic Electric Works - AXE614124
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Panasonic |
| Raupapa | A4S |
| Pana | 0.016" (0.40mm) |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Tau o nga Rarangi | 2 |
| Tau o nga Tauranga | 14 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Nga Tae Whakamuri | 0.8mm |
| Teitei i runga i te Poari | 0.026" (0.65mm) |
| Ngā āhuatanga | Solder Retention |
| Whakaaetia te Poaka Whakaoti | - |
| Whakautu Whakamutunga | Gold |
| Momo Hononga | Header, Outer Shroud Contacts |
| Tau hua hua | AXE614 |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS Compliant |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Panasonic Electric Works AXE614124.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | AXE614124A | AXE610124 | AXE616124 | AXE610124A |
| Kaihanga | Panasonic Electric Works | Panasonic Electric Works | Panasonic Electric Works | Panasonic Electric Works |
| Whakaaetia te Poaka Whakaoti | - | - | - | - |
| Whakautu Whakamutunga | - | - | - | - |
| Ngā āhuatanga | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Teitei i runga i te Poari | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Nga Tae Whakamuri | - | - | - | - |
| Tau o nga Rarangi | - | - | - | - |
| Pana | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Tau o nga Tauranga | - | - | - | - |
| Momo Hononga | - | - | - | - |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Tangohia a AXE614124 PDF Datasheets me Panasonic Electric Works tuhinga mo AXE614124 - Panasonic Electric Works.
AXE610124DPanasonic
AXE612224Panasonic
AXE612124DPanasonic
AXE614124DPanasonic
AXE618124APanasonic Electric WorksCONN HEADER 18POS SMD GOLD
AXE610124BE1Panasonic
AXE616124DPanasonicKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.