- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Kei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $0.304 | $0.30 |
| 200+ | $0.118 | $23.60 |
| 500+ | $0.114 | $57.00 |
| 1000+ | $0.111 | $111.00 |
AXE610124 Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Panasonic Electric Works - AXE610124, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Panasonic Electric Works - AXE610124
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Panasonic |
| Raupapa | A4S |
| Pana | 0.016' (0.40mm) |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Tau o nga Rarangi | 2 |
| Tau o nga Tauranga | 10 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Nga Tae Whakamuri | 0.8mm |
| Teitei i runga i te Poari | 0.026' (0.65mm) |
| Ngā āhuatanga | Solder Retention |
| Whakaaetia te Poaka Whakaoti | - |
| Whakautu Whakamutunga | Gold |
| Momo Hononga | Header, Outer Shroud Contacts |
| Tau hua hua | AXE610 |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS Compliant |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Panasonic Electric Works AXE610124.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | AXE610124A | AXE614124 | AXE612124 | AXE614124A |
| Kaihanga | Panasonic Electric Works | Panasonic Electric Works | Panasonic Electric Works | Panasonic Electric Works |
| Tau o nga Rarangi | - | - | - | - |
| Whakaaetia te Poaka Whakaoti | - | - | - | - |
| Nga Tae Whakamuri | - | - | - | - |
| Ngā āhuatanga | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Whakautu Whakamutunga | - | - | - | - |
| Tau o nga Tauranga | - | - | - | - |
| Momo Hononga | - | - | - | - |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Pana | - | - | - | - |
| Teitei i runga i te Poari | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Tangohia a AXE610124 PDF Datasheets me Panasonic Electric Works tuhinga mo AXE610124 - Panasonic Electric Works.
AXE5E2226Panasonic Electric WorksRELAY A4S SERIES
AXE5E3626Panasonic Electric WorksRELAY A4S SERIES
AXE610124DPanasonic
AXE612124DPanasonic
AXE5E2826Panasonic Electric WorksRELAY A4S SERIES
AXE610124BE1Panasonic
AXE612224Panasonic
AXE5E3226Panasonic Electric WorksRELAY A4S SERIES
AXE5E2626Panasonic Electric WorksRELAY A4S SERIESKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.