- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Hoahoa PCN / Tohu
LP01,YB,YB2 Multiple Changes 29/Nov/2016.pdf S, ST, WT Toggles, LW ,WR Rockers, WB Pushbuttons .pdfHTML Datasheet
S Series Datasheet.pdfHuihuinga PCN / Takenga
S Series Location/Logo/UL Approval 12/Sep/2016.pdfS308 Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau NKK Switches - S308, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki NKK Switches - S308
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | NKK Switches |
| Whakaaetanga Ngaohiko - DC | 30 V |
| Whakaaetanga Ngaohiko - AC | 125 V |
| Kāhua Whakamutunga | Solder Lug |
| Whakawhiti Mahinga | Mom-Off-Mom |
| Raupapa | S300 |
| Pihanga Whakapae Paepae | Circular - 12.50mm Dia |
| Pūhera | Bulk |
| Tae Mahi | -10°C ~ 70°C |
| Momo Tae | Panel Mount |
| Tiaki Ingoa | - |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Whakakamahi Whakakuku (Nominal) | - |
| Momo Whakamarama, Tae | - |
| Whakaahuatanga | Non-Illuminated |
| Ngā āhuatanga | - |
| Te Oranga Rawa | 25,000 Cycles |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | 15A (AC), 20A (DC) |
| Takahanga | SPDT |
| Mahinga Whakauru | M12 x 1 |
| Momo Kaihoko | Standard Round |
| Tuhinga Kairangi | Brass, Chrome Plated |
| Te roa o te Kaihoko | 17.50mm |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.50.9065 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki NKK Switches S308.
| Huanga hua | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | S308 | S308/C/328 | S308/328 | S307060F |
| Kaihanga | NKK Switches | NKK Switches | NKK Switches | Microchip Technology |
| Mahinga Whakauru | M12 x 1 | M12 x 1 | M12 x 1 | - |
| Momo Kaihoko | Standard Round | Standard Round | Standard Round | - |
| Te roa o te Kaihoko | 17.50mm | 17.50mm | 17.50mm | - |
| Ngā āhuatanga | - | Low Temperature Lubricant | Low Temperature Lubricant | - |
| Whakaaetanga Ngaohiko - AC | 125 V | 125 V | 125 V | - |
| Tae Mahi | -10°C ~ 70°C | -30°C ~ 70°C | -30°C ~ 70°C | - |
| Tiaki Ingoa | - | - | - | - |
| Momo Tae | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount | - |
| Takahanga | SPDT | SPDT | SPDT | - |
| Whakakamahi Whakakuku (Nominal) | - | - | - | - |
| Pūhera | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | 15A (AC), 20A (DC) | 15A (AC), 20A (DC) | 15A (AC), 20A (DC) | - |
| Raupapa | S300 | S300 | S300 | * |
| Whakawhiti Mahinga | Mom-Off-Mom | Mom-Off-Mom | Mom-Off-Mom | - |
| Momo Whakamarama, Tae | - | - | - | - |
| Tuhinga Kairangi | Brass, Chrome Plated | Brass, Chrome Plated | Brass, Chrome Plated | - |
| Pihanga Whakapae Paepae | Circular - 12.50mm Dia | Circular - 12.50mm Dia | Circular - 12.50mm Dia | - |
| Te Oranga Rawa | 25,000 Cycles | 25,000 Cycles | 25,000 Cycles | - |
| Whakaahuatanga | Non-Illuminated | Non-Illuminated | Non-Illuminated | - |
| Kāhua Whakamutunga | Solder Lug | Solder Lug | Solder Lug | - |
| Whakaaetanga Ngaohiko - DC | 30 V | 30 V | 30 V | - |
Tangohia a S308 PDF Datasheets me NKK Switches tuhinga mo S308 - NKK Switches.
S307060FMicrochip TechnologySTD RECTIFIER
S30740Microchip TechnologyRECTIFIER
S30814-Q555-ATyco ElectronicsIGBT Module
S30760Microchip TechnologyDIODE GEN PURP 600V 85A DO5
S308/C/328NKK SwitchesSTD SIZE TOGGLE/LOW TO HIGH CAPA
S30814-Q555-A-3Tyco ElectronicsIGBT Module
S30780Microchip TechnologySTD RECTIFIER
S307AA0FMicrochip TechnologySTD RECTIFIER
S307050FMicrochip TechnologySTD RECTIFIER
S30720Microchip TechnologyRECTIFIER
S30814 Q474-A-3SiemensIGBT Module
S308 Q474-A-3SEMIKRONIGBT Module
S3078PBAMCC
S30814-Q288-B-5Siemens
S30814-Q474-Q-54SIEIGBT Module
S30814SiemensIGBT Module
S3076TTAMCCKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.