- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Huihuinga PCN / Takenga
Manufacturing Change 23/Feb/2021.pdfS30720 Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Microchip Technology - S30720, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Microchip Technology - S30720
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Microchip Technology |
| Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te | 1.1 V @ 200 A |
| Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) | 200 V |
| Hangarau | Standard |
| Pūrere Pūrere Whakarato | DO-203AB (DO-5) |
| Tere | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) |
| Raupapa | S307 |
| Paa / Case | DO-203AB, DO-5, Stud |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Pūhera | Bulk |
| Te Mahinga Mahi - Ngaru | -65°C ~ 200°C |
| Momo Tae | Stud Mount |
| I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr | 25 µA @ 200 V |
| I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) | 85A |
| Capacitance @ Vr, F | - |
| Tau hua hua | S30720 |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS kore he ture |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Microchip Technology S30720.
| Huanga hua | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | S307020F | S307040F | S307050F | S30780 |
| Kaihanga | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te | - | - | - | - |
| Hangarau | - | - | - | - |
| I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) | - | - | - | - |
| Capacitance @ Vr, F | - | - | - | - |
| Te Mahinga Mahi - Ngaru | - | - | - | - |
| Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Tere | - | - | - | - |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
Tangohia a S30720 PDF Datasheets me Microchip Technology tuhinga mo S30720 - Microchip Technology.
S307050FMicrochip TechnologySTD RECTIFIER
S30780Microchip TechnologySTD RECTIFIER
S307040FMicrochip TechnologySTD RECTIFIER
S307010FMicrochip TechnologySTD RECTIFIER
S307060FMicrochip TechnologySTD RECTIFIER
S307030FMicrochip TechnologySTD RECTIFIER
S30740Microchip TechnologyRECTIFIER
S307020FMicrochip TechnologySTD RECTIFIER
S307AA0FMicrochip TechnologySTD RECTIFIER
S30760Microchip TechnologyDIODE GEN PURP 600V 85A DO5
S3076TTAMCC
S308 Q474-A-3SEMIKRONIGBT Module
S306ZL2XIMADENIGBT Module
S3078PBAMCCKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |














Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.