- Bran***Lewis
- 2026/05/11
SMF28CA Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Meritek - SMF28CA, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Meritek - SMF28CA
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Meritek |
| Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) | 28V |
| Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp | 45.4V |
| Ngaohihi - Breakdown (Min) | 31.1V |
| Momo | Zener |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - |
| Raupapa | SMF |
| Tiaki Raina Power | - |
| Power - Peak Pulse | 200W |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Paa / Case | SOD-123FL |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Tae Mahi | -55°C ~ 150°C |
| Momo Tae | Surface Mount |
| I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 4.41A |
| Capacitance @ Frequency | - |
| Mahinga Korero | 1 |
| Nga tono | General Purpose |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.10.0080 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Meritek SMF28CA.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | SMF28CA-TP | SMF28CA | SMF28CA | SMF28CA |
| Kaihanga | Micro Commercial Co | MDD | Diotec Semiconductor | Littelfuse Inc. |
| Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Power - Peak Pulse | - | - | - | - |
| I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) | - | - | - | - |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Momo | - | - | - | - |
| Nga tono | - | - | - | - |
| Tiaki Raina Power | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Mahinga Korero | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Ngaohihi - Breakdown (Min) | - | - | - | - |
| Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp | - | - | - | - |
| Capacitance @ Frequency | - | - | - | - |
SMF28CA-E3-08Electro-Films (EFI) / Vishay
SMF2AAW1NEverswitchSWI NO MOM 24V 0.2A 16MM PIEZO A
SMF28ALKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.