- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HTML Datasheet
SMF2.pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $18.09 | $18.09 |
SMF2AAW1N Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Everswitch - SMF2AAW1N, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Everswitch - SMF2AAW1N
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Everswitch |
| Whakaaetanga Ngaohiko - DC | 24 V |
| Whakaaetanga Ngaohiko - AC | 24 V |
| Momo | Piezo, Anti-Vandal |
| Kāhua Whakamutunga | Wire Leads |
| Whakawhiti Mahinga | Off-Mom |
| Raupapa | SMF2 |
| Pihanga Whakapae Paepae | Circular - 16.20mm Dia |
| Pūhera | Bulk |
| Tae Mahi | -40°C ~ 125°C |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo Tae | Panel Mount, Front |
| Tiaki Ingoa | IP68/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Whakakamahi Whakakuku (Nominal) | - |
| Momo Whakamarama, Tae | - |
| Ngā āhuatanga | Epoxy Sealed Terminals |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | 200mA (AC/DC) |
| Tae - Kaihoahoa / Kaporo | Silver |
| Takahanga | SPST-NO |
| Momo Kaihoko | Round, Button, Flush |
| Te Waitohu Mahi | No Marking |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS Compliant |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.50.9031 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Everswitch SMF2AAW1N.
| Huanga hua | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | SMF2AAW1N | SMF2AAW1G | SMF2AAW1R | SMF28VTR |
| Kaihanga | Everswitch | Everswitch | Everswitch | Rohm Semiconductor |
| Momo Tae | Panel Mount, Front | Panel Mount, Front | Panel Mount, Front | Surface Mount |
| Whakaaetanga Ngaohiko - DC | 24 V | 24 V | 24 V | - |
| Momo | Piezo, Anti-Vandal | Piezo, Anti-Vandal | Piezo, Anti-Vandal | Zener |
| Takahanga | SPST-NO | SPST-NO | SPST-NO | - |
| Tae - Kaihoahoa / Kaporo | Silver | Green | Red | - |
| Whakawhiti Mahinga | Off-Mom | Off-Mom | Off-Mom | - |
| Whakakamahi Whakakuku (Nominal) | - | - | - | - |
| Tae Mahi | -40°C ~ 125°C | -40°C ~ 125°C | -40°C ~ 125°C | 150°C (TJ) |
| Raupapa | SMF2 | SMF2 | SMF2 | - |
| Pihanga Whakapae Paepae | Circular - 16.20mm Dia | Circular - 16.20mm Dia | Circular - 16.20mm Dia | - |
| Te Waitohu Mahi | No Marking | No Marking | No Marking | - |
| Kāhua Whakamutunga | Wire Leads | Wire Leads | Wire Leads | - |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | 200mA (AC/DC) | 200mA (AC/DC) | 200mA (AC/DC) | - |
| Tiaki Ingoa | IP68/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof | IP68/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof | IP68/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof | - |
| Ngā āhuatanga | Epoxy Sealed Terminals | Epoxy Sealed Terminals | Epoxy Sealed Terminals | - |
| Momo Kaihoko | Round, Button, Flush | Round, Button, Flush | Round, Button, Flush | - |
| Momo Whakamarama, Tae | - | - | - | - |
| Whakaaetanga Ngaohiko - AC | 24 V | 24 V | 24 V | - |
| Pūhera | Bulk | Bulk | Bulk | Tape & Reel (TR) |
Tangohia a SMF2AAW1N PDF Datasheets me Everswitch tuhinga mo SMF2AAW1N - Everswitch.
SMF3.3.TCSemtech
SMF3.3CA-E3-08Electro-Films (EFI) / Vishay
SMF3.3TCSemtech
SMF28CA-E3-08Electro-Films (EFI) / Vishay
SMF3.3AHamlin / Littelfuse
SMF3.3.TC/L/TSemtech
SMF3030BNIHONKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |














Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.