- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Kei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $0.134 | $0.13 |
SN74AHCT04NG4 Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Luminary Micro / Texas Instruments - SN74AHCT04NG4, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Luminary Micro / Texas Instruments - SN74AHCT04NG4
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Texas Instruments |
| Tuhinga o mua | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 14-PDIP |
| Raupapa | 74AHCT |
| Packaging | Tube |
| Paa / Case | 14-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Ētahi Ingoa | SN74AHCT04NE4 SN74AHCT04NE4-ND |
| Tae Mahi | -40°C ~ 125°C |
| Tau o nga Utu | 6 |
| Tuhinga o mua | 6 |
| Momo Tae | Through Hole |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Waea Whakaroa Max @ V, Max CL | 7.7ns @ 5V, 50pF |
| Momo Momo | Inverter |
| Taumata Taumahi - Rawa | 0.8V |
| Taumata Taumahi - Teitei | 2V |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Ngā āhuatanga | - |
| Whakaahuatanga Taipitopito | Inverter IC 6 Channel 14-PDIP |
| I teie nei - Quiescent (Max) | 2µA |
| I teie nei - Te Whakaputa Rawa, Rawa | 8mA, 8mA |
| Tau Wae Tuakiri | 74AHCT04 |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Luminary Micro / Texas Instruments SN74AHCT04NG4.
| Huanga hua | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | SN74AHCT04DG4 | SN74AHCT04DRG4 | SN74AHCT04PWG4 | SN74AHCT04PWRG4 |
| Kaihanga | Texas Instruments | Luminary Micro / Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Tau Wae Tuakiri | - | - | - | - |
| I teie nei - Te Whakaputa Rawa, Rawa | - | - | - | - |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | - | - | - | - |
| Momo Momo | - | - | - | - |
| Taumata Taumahi - Rawa | - | - | - | - |
| Tuhinga o mua | - | - | - | - |
| Tau o nga Utu | - | - | - | 2 |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Tuhinga o mua | - | - | - | - |
| Packaging | - | - | - | - |
| Waea Whakaroa Max @ V, Max CL | - | - | - | - |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | - | - | - | - |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Whakaahuatanga Taipitopito | - | - | - | - |
| Taumata Taumahi - Teitei | - | - | - | - |
| Ngā āhuatanga | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| I teie nei - Quiescent (Max) | - | - | - | - |
| Ētahi Ingoa | - | - | - | - |
SN74AHCT04DRG4Luminary Micro / Texas InstrumentsIC INVERTER 6CH 6-INP 14SOIC
SN74AHCT04NSTexas InstrumentsGP51-04013-96,96/04/15 (FCC TIM)
SN74AHCT04DRE4Luminary Micro / Texas InstrumentsIC INVERTER 6CH 6-INP 14SOIC
SN74AHCT04PWTexas InstrumentsKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |














Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.