- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Kei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $0.369 | $0.37 |
| 200+ | $0.143 | $28.60 |
| 500+ | $0.139 | $69.50 |
| 1000+ | $0.135 | $135.00 |
SN74AHCT04N Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Texas Instruments - SN74AHCT04N, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Texas Instruments - SN74AHCT04N
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Texas Instruments |
| Tuhinga o mua | 4.5V ~ 5.5V |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 14-PDIP |
| Raupapa | 74AHCT |
| Paa / Case | 14-DIP (0.300', 7.62mm) |
| Pūhera | Tube |
| Tae Mahi | -40°C ~ 125°C |
| Tau o nga Utu | 1 |
| Tuhinga o mua | 6 |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo Tae | Through Hole |
| Waea Whakaroa Max @ V, Max CL | 7.7ns @ 5V, 50pF |
| Momo Momo | Inverter |
| Taumata arorau Input - iti | 0.8V |
| Taumata arorau Input - Te teitei | 2V |
| Ngā āhuatanga | - |
| I teie nei - Quiescent (Max) | 2 µA |
| I teie nei - Te Whakaputa Rawa, Rawa | 8mA, 8mA |
| Tau hua hua | 74AHCT04 |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Texas Instruments SN74AHCT04N.
| Huanga hua | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | SN74AHCT04NSR | SN74AHCT04NS | SN74AHCT04NG4 | SN74AHCT04D |
| Kaihanga | Texas Instruments | Texas Instruments | Luminary Micro / Texas Instruments | Texas Instruments |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Taumata arorau Input - iti | - | - | - | - |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Tuhinga o mua | - | - | - | - |
| Tau o nga Utu | - | - | - | 2 |
| Waea Whakaroa Max @ V, Max CL | - | - | - | - |
| Ngā āhuatanga | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Momo Momo | - | - | - | - |
| Taumata arorau Input - Te teitei | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Tuhinga o mua | - | - | - | - |
| I teie nei - Quiescent (Max) | - | - | - | - |
| I teie nei - Te Whakaputa Rawa, Rawa | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
Tangohia a SN74AHCT04N PDF Datasheets me Texas Instruments tuhinga mo SN74AHCT04N - Texas Instruments.
SN74AHCT04NG4Luminary Micro / Texas InstrumentsIC INVERTER 6CH 6-INP 14DIP
SN74AHCT04PWTexas Instruments
SN74AHCT04NSTexas InstrumentsGP51-04013-96,96/04/15 (FCC TIM)
SN74AHCT04DRG4Luminary Micro / Texas InstrumentsIC INVERTER 6CH 6-INP 14SOIC
SN74AHCT04DRE4Luminary Micro / Texas InstrumentsIC INVERTER 6CH 6-INP 14SOICKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.