- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Raraunga
MMFTN170 Datasheet.pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $0.032 | $0.03 |
| 10+ | $0.026 | $0.26 |
| 30+ | $0.023 | $0.69 |
| 100+ | $0.021 | $2.10 |
| 500+ | $0.019 | $9.50 |
| 1000+ | $0.018 | $18.00 |
MMFTN170 Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Diotec Semiconductor - MMFTN170, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Diotec Semiconductor - MMFTN170
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Diotec Semiconductor |
| Vgs (th) (Max) @ Id | 3V @ 1mA |
| Vgs (Max) | ±20V |
| Hangarau | MOSFET (Metal Oxide) |
| Pūrere Pūrere Whakarato | SOT-23-3 (TO-236) |
| Raupapa | - |
| Runa I (Max) @ Id, Vgs | 5Ohm @ 200mA, 10V |
| Whakaaetanga Mana (Max) | 300mW (Ta) |
| Paa / Case | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Tae Mahi | 150°C (TJ) |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds | 40 pF @ 10 V |
| Momo FET | N-Channel |
| FET Pānga | - |
| Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) | 10V |
| Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) | 60 V |
| I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C | 500mA (Ta) |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Diotec Semiconductor MMFTN170.
| Huanga hua | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | MMFTN138 | MMFTN123 | MMFTN4520 | MMFTN6001 |
| Kaihanga | Diotec Semiconductor | Diotec Semiconductor | Diotec Semiconductor | Diotec Semiconductor |
| Momo FET | - | - | - | - |
| Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C | - | - | - | - |
| FET Pānga | - | - | - | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Runa I (Max) @ Id, Vgs | - | - | - | - |
| Hangarau | - | - | - | - |
| Vgs (Max) | - | - | - | - |
| Whakaaetanga Mana (Max) | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds | - | - | - | - |
| Vgs (th) (Max) @ Id | - | - | - | - |
Tangohia a MMFTN170 PDF Datasheets me Diotec Semiconductor tuhinga mo MMFTN170 - Diotec Semiconductor.
MMFT8472DWDiotec SemiconductorMOSFET, 50V, 0.115A, N+P, 0.2W
MMFT70R380PTHMAGNACHIP
MMFTN3018WDiotec SemiconductorMOSFET N-CH 30V 100MA SOT323
MMFTN4520Diotec SemiconductorMOSFET, SOT-23, 150V, 0.425A, 15
MMFTN138WDiotec SemiconductorMOSFET, SOT-323, 50V, 0.22A, 150Kaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.