- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Raraunga
MMFT8472DW.pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $0.065 | $0.07 |
| 200+ | $0.026 | $5.20 |
| 750+ | $0.025 | $18.75 |
| 1500+ | $0.025 | $37.50 |
MMFT8472DW Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Diotec Semiconductor - MMFT8472DW, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Diotec Semiconductor - MMFT8472DW
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Diotec Semiconductor |
| Vgs (th) (Max) @ Id | 2.5V @ 250µA |
| Hangarau | MOSFET (Metal Oxide) |
| Pūrere Pūrere Whakarato | SOT-363 |
| Raupapa | - |
| Runa I (Max) @ Id, Vgs | 10Ohm @ 130mA, 10V |
| Mana - Max | 200mW (Ta) |
| Paa / Case | 6-VSSOP, SC-88, SOT-363 |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Mahi | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds | 50pF @ 25V |
| Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs | - |
| FET Pānga | - |
| Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) | 60V, 50V |
| I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C | 115mA (Ta), 130mA (Ta) |
| Whirihoranga | N and P-Channel |
| Tau hua hua | MMFT8472 |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | Not Applicable |
| Tutuki te mana | REACH info available upon request |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Diotec Semiconductor MMFT8472DW.
| Huanga hua | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | MMFT8472DW | MMFT70R380PTH | MMFT65R195P | MMFT6P02T1G |
| Kaihanga | Diotec Semiconductor | MAGNACHIP | MagnaChip | AMI Semiconductor/onsemi |
| I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C | 115mA (Ta), 130mA (Ta) | - | - | - |
| FET Pānga | - | - | - | - |
| Whirihoranga | N and P-Channel | - | - | - |
| Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs | - | - | - | - |
| Paa / Case | 6-VSSOP, SC-88, SOT-363 | - | - | - |
| Mana - Max | 200mW (Ta) | - | - | - |
| Tau hua hua | MMFT8472 | - | - | - |
| Runa I (Max) @ Id, Vgs | 10Ohm @ 130mA, 10V | - | - | - |
| Tae Mahi | -55°C ~ 150°C (TJ) | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Momo Tae | Surface Mount | - | - | - |
| Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds | 50pF @ 25V | - | - | - |
| Vgs (th) (Max) @ Id | 2.5V @ 250µA | - | - | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | SOT-363 | - | - | - |
| Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) | 60V, 50V | - | - | - |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) | - | - | - |
| Hangarau | MOSFET (Metal Oxide) | - | - | - |
Tangohia a MMFT8472DW PDF Datasheets me Diotec Semiconductor tuhinga mo MMFT8472DW - Diotec Semiconductor.
MMFT70R380PMAGNACHIP
MMFT70R380PTHMAGNACHIP
MMFT65R195PMagnaChip
MMFT65R195MagnaChip
MMFT6661T1MOT/ON
MMFTN138WDiotec SemiconductorMOSFET, SOT-323, 50V, 0.22A, 150
MMFT60R380PTHMAGNACHIPKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |














Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.