- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Hoahoa PCN / Tohu
Cylindrical Battery Holders.pdfPahi PCN
2.73KHz.pdfID25P33E4GX96LF Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Amphenol ICC (FCI) - ID25P33E4GX96LF, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Amphenol ICC (FCI) - ID25P33E4GX96LF
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Amphenol Aorora |
| Waea Wire | - |
| Te Whakatau Ngaohiko | 300V |
| Whakamutunga | Solder |
| Rahi Rahi, Tahora Hononga | 3 (DB, B) |
| Rauemi Tae, Whakaoti | Steel, Tin Plated |
| Raupapa | ID |
| Pūhera | Bulk |
| Tae Mahi | -55°C ~ 125°C |
| Tau o nga Rarangi | 2 |
| Tau o nga Tauranga | 25 |
| Momo Tae | Through Hole, Right Angle |
| Ko te Whakatau Whakamatau | UL94 V-0 |
| Tiaki Ingoa | - |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Feature Feature | Housing/Shell (4-40) |
| Ngā āhuatanga | Board Lock, Grounding Indents, Mounting Brackets |
| Rauemi Dielectric | Polyester |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | 5A |
| Momo Hoapā | Signal |
| Whakaaetanga Mea | Copper Alloy |
| Puka Puka Whakapā | - |
| Whakaaetia te Poaka Whakaoti | Flash |
| Whakautu Whakamutunga | Gold |
| Momo Hononga | Plug, Male Pins |
| Kāhua Hononga | D-Sub |
| Tae | Black |
| Tau hua hua | ID25P33 |
| Te Whakauru Backset | 0.318' (8.08mm) |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS Compliant |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Amphenol ICC (FCI) ID25P33E4GX96LF.
| Huanga hua | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | ID25S33E4GX96LF | ID25P33E4GX00LF | ID25P33E4GX28LF | ID25S33E4GX28LF |
| Kaihanga | Amphenol ICC (FCI) | Amphenol ICC (FCI) | Amphenol ICC (FCI) | Amphenol ICC (FCI) |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Puka Puka Whakapā | - | - | - | - |
| Tau o nga Tauranga | - | - | - | - |
| Tae | - | - | - | - |
| Feature Feature | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Whakaaetanga Mea | - | - | - | - |
| Whakautu Whakamutunga | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Rauemi Tae, Whakaoti | - | - | - | - |
| Kāhua Hononga | - | - | - | - |
| Ngā āhuatanga | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Whakamutunga | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | - | - | - | - |
| Rauemi Dielectric | - | - | - | - |
| Momo Hoapā | - | - | - | - |
| Tiaki Ingoa | - | - | - | - |
| Ko te Whakatau Whakamatau | - | - | - | - |
| Momo Hononga | - | - | - | - |
| Rahi Rahi, Tahora Hononga | - | - | - | - |
| Te Whakatau Ngaohiko | - | - | - | - |
| Te Whakauru Backset | - | - | - | - |
| Whakaaetia te Poaka Whakaoti | - | - | - | - |
| Waea Wire | - | - | - | - |
| Tau o nga Rarangi | - | - | - | - |
Tangohia a ID25P33E4GX96LF PDF Datasheets me Amphenol ICC (FCI) tuhinga mo ID25P33E4GX96LF - Amphenol ICC (FCI).
ID25S33E4GX28LFAmphenol ICC (FCI)CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SLDR
ID2716Intel
ID25ANC05NO-KCarlo Gavazzi Inc.SENSOR PROX INDUCTIVE 5MM FLANGE
ID25ANC05NA-KCarlo Gavazzi Inc.SENSOR PROX INDUCTIVE 5MM FLANGE
ID25S33E4UV00LFAmphenol ICC (FCI)CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SLDR
ID25P33E4GX28LFAmphenol ICC (FCI)CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SLDR
ID25S33E6GX00LFAmphenol ICC (FCI)CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SLDR
ID240QAAnalog Devices Inc.DIGITAL ISOLATED INPUT MODULE
ID2260A2Powerex, Inc.IGBT Module
ID25ANC05PO-KCarlo Gavazzi Inc.SENSOR PROX INDUCTIVE 5MM FLANGE
ID25ANC05PA-KCarlo Gavazzi Inc.SENSOR PROX INDUCTIVE 5MM FLANGE
ID25P33E4GX00LFAmphenol ICC (FCI)CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SLDR
ID25S33E4GX96LFAmphenol ICC (FCI)CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SLDRKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |














Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.