- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Pahi PCN
Multiple Devices 29/Feb/2016.pdfHoahoa PCN / Tohu
2mm HM Connectors Marking 12/Mar/2017.pdfRaraunga
5352069 Drawing.pdfNga korero taiao
5352069-9 Statement of Compliance.pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $13.46 | $13.46 |
5352069-9 Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau TE Connectivity AMP Connectors - 5352069-9, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki TE Connectivity AMP Connectors - 5352069-9
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | TE Connectivity |
| Te Whakatau Ngaohiko | 500Vrms |
| Whakamutunga | Press-Fit |
| Raupapa | Z-PACK |
| Pana | 0.079" (2.00mm) |
| Pūhera | Tube |
| Tae Mahi | -55°C ~ 125°C |
| Tau o nga Rarangi | 5 |
| Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea | All |
| Tau o nga Tauranga | 125 |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo Tae | Through Hole, Right Angle |
| Ngā āhuatanga | Upper Shield |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | 1.5 A |
| Whakaaetia te Poaka Whakaoti | 50.0µin (1.27µm) |
| Whakautu Whakamutunga | Gold |
| Whakamahi Hononga | - |
| Momo Hononga | Receptacle, Female Sockets |
| Kāhua Hononga | B 25 |
| Tau hua hua | 5352069 |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tutuki te mana | Vendor Undefined |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki TE Connectivity AMP Connectors 5352069-9.
| Huanga hua | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | 5352068-9 | 5352069-1 | 5352069-4 | 5352068-8 |
| Kaihanga | TE Connectivity AMP Connectors | TE Connectivity AMP Connectors | TE Connectivity AMP Connectors | TE Connectivity AMP Connectors |
| Whakautu Whakamutunga | - | - | - | - |
| Kāhua Hononga | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Tau o nga Rarangi | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Ngā āhuatanga | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Te Whakatau Ngaohiko | - | - | - | - |
| Whakamahi Hononga | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea | - | - | - | - |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | - | - | - | - |
| Tau o nga Tauranga | - | - | - | - |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Whakamutunga | - | - | - | - |
| Momo Hononga | - | - | - | - |
| Whakaaetia te Poaka Whakaoti | - | - | - | - |
| Pana | - | - | - | - |
Tangohia a 5352069-9 PDF Datasheets me TE Connectivity AMP Connectors tuhinga mo 5352069-9 - TE Connectivity AMP Connectors.
5352069-4TE Connectivity AMP ConnectorsCONN RECEPT 125POS 2MM PRESS-FIT
5352033-4TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HEADER Z PACK B-19 133POS
5352112-9TE Connectivity AMP ConnectorsZ-PACK SHLD.LOWER C
5352068-8TE Connectivity AMP ConnectorsCONN RECEPT 110POS 2MM PRESS-FIT
5352049-1TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HEADER 80POS 2MM PRESS-FIT
5352115-9TE Connectivity AMP ConnectorsCONN RECEPT 55POS 2MM PRESS-FIT
5352086-1TE Connectivity AMP ConnectorsZ-PACK/A RAF 110P
5352111-2TE Connectivity AMP ConnectorsZ-PACK SHLD.UPPER C
5352106-1TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HEADER 110POS 2MM PRESS-FIT
53521-0540Molex7.92 WAFER ASSY W/LOCK 5CKTKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.