- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Hoahoa PCN / Tohu
Cylindrical Battery Holders.pdfHTML Datasheet
Cylindrical Battery Holders.pdfNga korero taiao
Cylindrical Battery Holders.pdfPahi PCN
2.73KHz.pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $3.295 | $3.30 |
| 10+ | $2.899 | $28.99 |
| 33+ | $2.492 | $82.24 |
| 99+ | $2.254 | $223.15 |
| 495+ | $2.145 | $1,061.78 |
| 1210+ | $2.095 | $2,534.95 |
5352068-1 Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau TE Connectivity AMP Connectors - 5352068-1, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki TE Connectivity AMP Connectors - 5352068-1
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | TE Connectivity |
| Te Whakatau Ngaohiko | 500Vrms |
| Whakamutunga | Press-Fit |
| Raupapa | Z-PACK |
| Pana | 0.079' (2.00mm) |
| Pūhera | Tube |
| Tae Mahi | -55°C ~ 125°C |
| Tau o nga Rarangi | 5 |
| Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea | All |
| Tau o nga Tauranga | 110 |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo Tae | Through Hole, Right Angle |
| Ngā āhuatanga | Upper Shield |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | 1.5 A |
| Whakaaetia te Poaka Whakaoti | 30.0µin (0.76µm) |
| Whakautu Whakamutunga | Gold |
| Whakamahi Hononga | CompactPCI J1/J4 |
| Momo Hononga | Receptacle, Female Sockets |
| Kāhua Hononga | A 22 |
| Tau hua hua | 5352068 |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tutuki te mana | Vendor Undefined |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki TE Connectivity AMP Connectors 5352068-1.
| Huanga hua | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | 5352086-1 | 5352068-8 | 5352068-4 | 5352068-9 |
| Kaihanga | TE Connectivity AMP Connectors | TE Connectivity AMP Connectors | TE Connectivity AMP Connectors | TE Connectivity AMP Connectors |
| Kāhua Hononga | - | - | - | - |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | - | - | - | - |
| Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea | - | - | - | - |
| Whakautu Whakamutunga | - | - | - | - |
| Momo Hononga | - | - | - | - |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Whakamahi Hononga | - | - | - | - |
| Ngā āhuatanga | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Whakaaetia te Poaka Whakaoti | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Whakamutunga | - | - | - | - |
| Tau o nga Tauranga | - | - | - | - |
| Tau o nga Rarangi | - | - | - | - |
| Te Whakatau Ngaohiko | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Pana | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
Tangohia a 5352068-1 PDF Datasheets me TE Connectivity AMP Connectors tuhinga mo 5352068-1 - TE Connectivity AMP Connectors.
5352106-1TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HEADER 110POS 2MM PRESS-FIT
5352033-4TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HEADER Z PACK B-19 133POS
5352000-1TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HEADER 154POS 2MM PRESS-FIT
5352086-1TE Connectivity AMP ConnectorsZ-PACK/A RAF 110P
5352069-4TE Connectivity AMP ConnectorsCONN RECEPT 125POS 2MM PRESS-FIT
5352001-1TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HEADER 175POS 2MM PRESS-FIT
53521-0540Molex7.92 WAFER ASSY W/LOCK 5CKT
5352068-8TE Connectivity AMP ConnectorsCONN RECEPT 110POS 2MM PRESS-FIT
535170310Affinity Medical Technologies - Molex
5352049-1TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HEADER 80POS 2MM PRESS-FIT
5352009-1TE Connectivity AMP ConnectorsCONN RECEPT 95POS 2MM PRESS-FIT
53517-0610Affinity Medical Technologies - MolexKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.