- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Pahi PCN
All Device Label Chg 14/Feb/2020.pdfHuihuinga PCN / Takenga
Second Assembly Source 18/Oct/2022.pdfRaraunga
BTA316X-800CT.pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $0.486 | $0.49 |
| 10+ | $0.432 | $4.32 |
| 50+ | $0.405 | $20.25 |
| 100+ | $0.378 | $37.80 |
| 500+ | $0.361 | $180.50 |
| 1000+ | $0.353 | $353.00 |
BTA316X-800CTQ Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau WeEn Semiconductors - BTA316X-800CTQ, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki WeEn Semiconductors - BTA316X-800CTQ
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | WeEn Semiconductors Co., Ltd |
| Momotuhi - Tae Atu | 800 V |
| Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) | 1 V |
| Triac Momo | Standard |
| Pūrere Pūrere Whakarato | TO-220F |
| Raupapa | - |
| Paa / Case | TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab |
| Pūhera | Bulk |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Mahi | 150°C (TJ) |
| Momo Tae | Through Hole |
| I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) | 16 A |
| I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) | 140A, 150A |
| I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) | 35 mA |
| I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) | 35 mA |
| Whirihoranga | Single |
| Tau hua hua | BTA316 |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS Compliant |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.30.0080 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki WeEn Semiconductors BTA316X-800CTQ.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | BTA316Y-800CTQ | BTA316X-800C/L01Q | BTA316X-800C/L03Q | BTA316X-800B/L02Q |
| Kaihanga | WeEn Semiconductors | WeEn Semiconductors | WeEn Semiconductors | WeEn Semiconductors |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) | - | - | - | - |
| Momotuhi - Tae Atu | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Whirihoranga | - | - | - | S/H-ADC |
| I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) | - | - | - | - |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) | - | - | - | - |
| Triac Momo | - | - | - | - |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) | - | - | - | - |
Tangohia a BTA316X-800CTQ PDF Datasheets me WeEn Semiconductors tuhinga mo BTA316X-800CTQ - WeEn Semiconductors.
BTA316X-800ELUMILEDSKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.