- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Kei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $0.074 | $0.07 |
1210B123K631CT Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Walsin Technology Corporation - 1210B123K631CT, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Walsin Technology Corporation - 1210B123K631CT
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Walsin Technology |
| Putanga - Kua tohua | 630V |
| Te manawanui | ±10% |
| Te matotoru (Max) | 0.053" (1.35mm) |
| Te Tae Tema | X7R |
| Rahi / Rahi | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Raupapa | - |
| Ratonga | - |
| Paa / Case | 1210 (3225 Metric) |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Mahi | -55°C ~ 125°C |
| Momo Tae | Surface Mount, MLCC |
| Te Kāhua Ara | - |
| Te Whakahaere Arataki | - |
| Teitei - Tae (Max) | - |
| Ngā āhuatanga | - |
| Raatau Kore | - |
| Te kaha | 0.012 µF |
| Nga tono | SMPS Filtering |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Walsin Technology Corporation 1210B123K631CT.
| Huanga hua | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | 1210B123K102CT | 1210B123K251CT | 1210B123K101CT | 1210B123K501CT |
| Kaihanga | Walsin Technology Corporation | Walsin Technology Corporation | Walsin Technology Corporation | Walsin Technology Corporation |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Raatau Kore | - | - | - | - |
| Teitei - Tae (Max) | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Te Tae Tema | - | - | - | - |
| Te Whakahaere Arataki | - | - | - | - |
| Ratonga | - | - | - | - |
| Te manawanui | - | - | - | - |
| Te Kāhua Ara | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Te matotoru (Max) | - | - | - | - |
| Rahi / Rahi | - | - | - | - |
| Ngā āhuatanga | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Te kaha | - | - | - | - |
| Putanga - Kua tohua | - | - | - | - |
| Nga tono | - | - | - | - |
Tangohia a 1210B123K631CT PDF Datasheets me Walsin Technology Corporation tuhinga mo 1210B123K631CT - Walsin Technology Corporation.
1210B124K201CTWalsin Technology CorporationCAP CER 0.12UF 200V X7R 1210
1210B123J500CTWalsin Technology CorporationCAP CER 0.012UF 50V X7R 1210
1210B123K500CTWalsin Technology CorporationCAP CER 0.012UF 50V X7R 1210
1210B124K101CTWalsin Technology CorporationCAP CER 0.12UF 100V X7R 1210
1210B123K501CTWalsin Technology CorporationCAP CER 0.012UF 500V X7R 1210
1210B123J251CTWalsin Technology CorporationCAP CER 0.012UF 250V X7R 1210
1210B123J501CTWalsin Technology CorporationCAP CER 0.012UF 500V X7R 1210
1210B123M101CTWalsin Technology CorporationCAP CER 0.012UF 100V X7R 1210
1210B123J101CTWalsin Technology CorporationCAP CER 0.012UF 100V X7R 1210
1210B123M501CTWalsin Technology CorporationCAP CER 0.012UF 500V X7R 1210
1210B124K500CTWalsin Technology CorporationCAP CER 0.12UF 50V X7R 1210
1210B124J101CTWalsin Technology CorporationCAP CER 0.12UF 100V X7R 1210
1210B123K101CTWalsin Technology CorporationCAP CER 0.012UF 100V X7R 1210
1210B123K251CTWalsin Technology CorporationCAP CER 0.012UF 250V X7R 1210
1210B124J500CTWalsin Technology CorporationCAP CER 0.12UF 50V X7R 1210Kaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |














Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.