- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Hoahoa PCN / Tohu
Mult Devs Internal Design 18/Aug/2021.pdfPCN ObsenSencence / Eol
Mult Devs 16/Jul/2021.pdfRaraunga
VJ Series, HIFREQ.pdfVJ0805D132KLXAJ Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Vishay Vitramon - VJ0805D132KLXAJ, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Vishay Vitramon - VJ0805D132KLXAJ
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Vishay / Vitramon |
| Putanga - Kua tohua | 25V |
| Te manawanui | ±10% |
| Te matotoru (Max) | 0.057" (1.45mm) |
| Te Tae Tema | C0G, NP0 |
| Rahi / Rahi | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Raupapa | VJ HIFREQ |
| Ratonga | - |
| Paa / Case | 0805 (2012 Metric) |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Mahi | -55°C ~ 125°C |
| Momo Tae | Surface Mount, MLCC |
| Te Kāhua Ara | - |
| Te Whakahaere Arataki | - |
| Teitei - Tae (Max) | - |
| Ngā āhuatanga | High Q, Low Loss |
| Te kaha | 1300 pF |
| Tau hua hua | VJ0805 |
| Nga tono | RF, Microwave, High Frequency |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS kore he ture |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Vishay Vitramon VJ0805D132KLXAJ.
| Huanga hua | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | VJ0805D132KLXAR | VJ0805D132KCXAJ | VJ0805D132KXXAJ | VJ0805D132KEXAJ |
| Kaihanga | Vishay Vitramon | Vishay Vitramon | Vishay Vitramon | Vishay Vitramon |
| Ngā āhuatanga | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Rahi / Rahi | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Te Whakahaere Arataki | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Putanga - Kua tohua | - | - | - | - |
| Nga tono | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Te manawanui | - | - | - | - |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Te kaha | - | - | - | - |
| Te Tae Tema | - | - | - | - |
| Te matotoru (Max) | - | - | - | - |
| Te Kāhua Ara | - | - | - | - |
| Ratonga | - | - | - | - |
| Teitei - Tae (Max) | - | - | - | - |
Tangohia a VJ0805D132KLXAJ PDF Datasheets me Vishay Vitramon tuhinga mo VJ0805D132KLXAJ - Vishay Vitramon.
VJ0805D132KEXAJVishay VitramonCAP CER
VJ0805D132KCXATVishay VitramonCAP CER
VJ0805D132KEXARVishay VitramonCAP CER
VJ0805D132MCXATVishay VitramonCAP CER
VJ0805D132KEXATVishay VitramonCAP CER
VJ0805D132MEXAJVishay VitramonCAP CER
VJ0805D132MCXARVishay VitramonCAP CER
VJ0805D132KCXARVishay VitramonCAP CER
VJ0805D132KCXAJVishay VitramonCAP CER
VJ0805D132MCXAJVishay VitramonCAP CERKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.