- Yuki***aka88
- 2026/05/26
PCN ObsenSencence / Eol
Mult Devs 04/Jul/2021.pdfRaraunga
GA_31G MLCC Series, Automotive.pdfGA1206A5R6BBCAR31G Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Vishay Vitramon - GA1206A5R6BBCAR31G, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Vishay Vitramon - GA1206A5R6BBCAR31G
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Vishay / Vitramon |
| Putanga - Kua tohua | 200V |
| Te manawanui | ±0.1pF |
| Te matotoru (Max) | 0.067" (1.70mm) |
| Te Tae Tema | C0G, NP0 |
| Rahi / Rahi | 0.132" L x 0.063" W (3.35mm x 1.60mm) |
| Raupapa | GA |
| Ratonga | AEC-Q200 |
| Paa / Case | 1206 (3216 Metric) |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Mahi | -55°C ~ 150°C |
| Momo Tae | Surface Mount, MLCC |
| Te Kāhua Ara | - |
| Te Whakahaere Arataki | - |
| Teitei - Tae (Max) | - |
| Ngā āhuatanga | Soft Termination, High Temperature |
| Raatau Kore | - |
| Te kaha | 5.6 pF |
| Nga tono | Automotive, Boardflex Sensitive |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Vishay Vitramon GA1206A5R6BBCAR31G.
| Huanga hua | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | GA1206A5R6BBCBR31G | GA1206A5R6BBBAR31G | GA1206A5R6BBAAR31G | GA1206A5R6BBCAT31G |
| Kaihanga | Vishay Vitramon | Vishay Vitramon | Vishay Vitramon | Vishay Vitramon |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Nga tono | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Ratonga | - | - | - | - |
| Te Tae Tema | - | - | - | - |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Putanga - Kua tohua | - | - | - | - |
| Te Whakahaere Arataki | - | - | - | - |
| Ngā āhuatanga | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Te kaha | - | - | - | - |
| Te manawanui | - | - | - | - |
| Teitei - Tae (Max) | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Te Kāhua Ara | - | - | - | - |
| Te matotoru (Max) | - | - | - | - |
| Rahi / Rahi | - | - | - | - |
| Raatau Kore | - | - | - | - |
Tangohia a GA1206A5R6BBCAR31G PDF Datasheets me Vishay Vitramon tuhinga mo GA1206A5R6BBCAR31G - Vishay Vitramon.
GA1206A5R6BBLAT31GVishay VitramonCAP CER 5.6PF 630V C0G/NP0 1206
GA1206A5R6BBCBT31GVishay VitramonCAP CER 5.6PF 200V C0G/NP0 1206
GA1206A5R6BBBBT31GVishay VitramonCAP CER 5.6PF 100V C0G/NP0 1206
GA1206A5R6BBBBR31GVishay VitramonCAP CER 5.6PF 100V C0G/NP0 1206
GA1206A5R6BBCAT31GVishay VitramonCAP CER 5.6PF 200V C0G/NP0 1206
GA1206A562KXBBT31GVishay VitramonCAP CER 5600PF 100V C0G/NP0 1206
GA1206A5R6BBABR31GVishay VitramonCAP CER 5.6PF 50V C0G/NP0 1206
GA1206A5R6BBEBT31GVishay VitramonCAP CER 5.6PF 500V C0G/NP0 1206
GA1206A5R6BBBAR31GVishay VitramonCAP CER 5.6PF 100V C0G/NP0 1206
GA1206A5R6BBAAR31GVishay VitramonCAP CER 5.6PF 50V C0G/NP0 1206
GA1206A5R6BBAAT31GVishay VitramonCAP CER 5.6PF 50V C0G/NP0 1206
GA1206A5R6BBEAT31GVishay VitramonCAP CER 5.6PF 500V C0G/NP0 1206
GA1206A5R6BBEBR31GVishay VitramonCAP CER 5.6PF 500V C0G/NP0 1206
GA1206A5R6BBLAR31GVishay VitramonCAP CER 5.6PF 630V C0G/NP0 1206
GA1206A5R6BBEAR31GVishay VitramonCAP CER 5.6PF 500V C0G/NP0 1206
GA1206A5R6BBABT31GVishay VitramonCAP CER 5.6PF 50V C0G/NP0 1206
GA1206A5R6BBBAT31GVishay VitramonCAP CER 5.6PF 100V C0G/NP0 1206
GA1206A5R6BBCBR31GVishay VitramonCAP CER 5.6PF 200V C0G/NP0 1206Kaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |














Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.